Nadzieja Ursus Al. Bzów 6 OSTRZEGAM

Dodany
2018-07-03 06:22
przez Marcelina
Tragedia, masakra, kompletny brak profesjonalizmu. Halina Marzec właścicielka ośrodka powinna się wstydzić. Jak możesz kobieto robić to starszym ludziom,sprawiasz im ból i cierpienie, nie umiesz się opiekować, robisz to tylko dla pieniędzy. Mam nadzieję, że doswiadczysz tego na własnej skórze i będziesz musiała patrzeć jak cierpią twoi bliscy. Odlezyny V stponia, wiązanie skandal!!! Co ty zrobiłaś, jak możesz spać spokojnie. Ludzie ci ufają, powierzając ci bliskich pod opiekę a nie żeby się ich pozbyć!!! Ostrzegam wszystkich przed tym miejscem.
Dodany
2018-07-03 07:20
przez Adam
Powinni Państwo zgłosić do Wojewódzkiego Urzędu, aby zamknęli Placówkę ;
Oczywiście jeżeli działają legalnie
Dodany
2018-07-03 09:44
przez Nitka
Zawsze można też media lokalne poinformować, aby przestrzec innych ludzi.
Dodany
2018-07-03 13:47
przez Marcelina
Dziękuję za podpowiedź, na pewno tego tak nie zostawimy.
Dodany
2018-07-03 13:57
przez Alexander
Zastanawia mnie fakt, dlaczego w tym miejscu przebywają jeszcze ludzie Starsi...
Zakładam, że Pani nie jest pierwszą osoba, która zauważyła nieprawidłowości...
Rodziny powinny zebrać się wspólnie, zabrać natychmiast swoich bliskich z tego miejsca.
Balbym się o noce, skoro rodziny oglądają dramat, vo tam musi się dziać pod osłona nocy ;
Placówka powinny zająć się odpowiednie władze.
Dodany
2018-07-03 14:17
przez zdzisiek
Przykre,.przykre,
rodziny powierzają swoich bliskich, by mieli godna jesień życia, a Starsi przechodzą dramat.
I za ten dramat każą jeszcze płacić....
Dodany
2018-07-03 15:12
przez Jan
Zabrać stamtąd ludzi i to jak najszybciej!!!
Dodany
2018-07-03 16:53
przez Zenek
Zabrać natychmiast.
Ludzie reagujcie by zamknąć ten przybytek
Dopilnujcie by właściciele ponieśli odpowiednią karę
Dodany
2019-03-15 22:42
przez deupol
Czy wy ludzie naprawde nie zdajecie sobie sprawy z tego dlaczego istnieja takie "przybytki" w ktorych wasi bliscy sa zle traktowani przez personel ??? Czy tylko udajecie ze tego nie wiecie ??? To jest tez wasza wina ze sie tak dzieje !!! Swoich bliskich powinniscie odwiedzac o wiele czesciej niz robiliscie to do tej pory !!! Rozmawiac z nimi na temat zlych warunkow ktore tam panuja, pytac ich za kazdym razem co sie tam dzieje i czego im brakuje. Podejrzewam rowniez ze wsrod was sa ludzie ktorym jest obojetne co sie tam dzieje, na zasadzie rodzice maja dach nad glowa, wikt i opierunek i coz im tam wiecej potrzeba ? Nic...A moze przydaloby sie tam zainstalowanie kilku jawnych albo ukrytych kamer ktore napewno spowodowalyby calkowita zmiane zachowywania sie personelu oraz wlascicielki tego "przybytku grozy"
Dodany
2020-02-26 10:06
przez Joanna83
Wszystkie złe opinie o właścicielce wyssane są z palca. Nie wiem co kierowało autorami tych wpisów ale jedyne co przychodzi mi do głowy to działanie konkurencji. Nigdy nie spotkałam się z takim oddaniem i zaangazowaniem w opiekę ze strony. Pielegniarek i opiekunek ludzi starszych. Każdy z pokoi w domu opieki "Nadzieja" ma monitoring i zapis z kamer mozliwy jest do wglądu kogokolwiek z rodziny. Nie ma mowy o zlym traktowaniu podopiecznych. Wszedzie jest czysto i naprawde nie ma sie.do.czego przyczepić.
Dodany
2020-08-25 10:12
przez Iza Borkowska
Dom opieki Nadzieja zasługuje na najlepsze opinie. Ja jestem pod dużym wrażeniem pełnego profesjonalizmu pracowników, właścicielki i całej obsługi. Tata nasz był miesiąc, trafił w bardzo ciężkim stanie i ogólnie w trudnej dla nas wszystkich sytuacji związanej z Covid-19. Stały kontakt telefoniczny i osobisty z placówką, pracownikami, rehabilitacja pomogły nam przejść tą ostatnią drogę naszego taty w spokojny sposób, jeśli można tak napisać, to byłam spokojna o niego, że jest w cudownych rękach. Spokój ten zapewniły nam Pani Ania, Pani Grażynka, Pani właścicielka ich pomoc była nieoceniona, empatia z jaką podchodziły do taty i naszych powtarzających się pytań to było to. Polecam jeśli ktoś stoi przed tym trudnym wyborem umieszczenia swojego bliskiego w domu opieki.
Dodany
2022-01-27 18:05
przez Oxi
Nie polecam domu opieki znęcają się nad osobami starszymi i chorymi moją babcie opiekunka pobił wiedział o tym cały personel nie zostawiajcie swoich bliskich niech godnie i w spokoju odchodźa ale nie w domu opieki Nadzieja
Dodany
2022-05-13 13:39
przez
Szanowna Pani OXI dlaczego Pani KŁAMIE nigdy przenigdy nikt nie był żle traktowany . Są na to dowody -- oddany Personel oraz zapisy kamer monitoringu.
Dodany
2023-01-13 11:30
przez oxi
nie polecam domu nadzieja jest to dom nie profesjonalny z opieka nad ludźmi starszymi brak profesjonalnej załogi brak lekarza na stałe jak mama umierała to nawet lekarza nie wezwano ani pogotowia twierdza ze to są starzy ludzie wiec zastanówcie się czy warto poświęcać swoich bliskich tym ludziom dla których liczy się kasa
Dodany
2023-01-13 23:54
przez Gość
Kamery są zapisywane tylko tydzień a potem się kasuje tak Pani kiedyś mówiła jak chciałam zobaczyć co się dzieje w pokoju jak zachowuje się po sobą tam leżąca
Dodany
2023-01-19 18:45
przez Gość
Zgadzam się z oxi opiekunki nie wszystkie biły starsze osoby i pani o tym wiedziałam bo były skargi do dyżurnej pielęgniarki tylko Pani na chciała słyszeć bała się Pani prawdy
Dodany
2023-01-23 13:59
przez Maria
Nie konkurencja tylko szczera prawda źle traktowanie są podopieczni tylko nie widać tego jak się nie chce trzeba rozwiązać z osobą która jest tam i pytać moja mama mówiła mi że jest tu źle żebym ją zabrała do innego domu było już za późno odeszła sama bo mnie nie powiadomiono że odchodzi
Dodany
2023-04-17 16:41
przez
Na ręce pani dyrektor p. Haliny Marzec chciałem złożyć najszczersze podziękowania za wieloletnią opiekę nad moją mamą. Także szczególne podziękowania dla całego personelu w domu. Wszystkim panią pielęgniarką (szczególnie pani Ani ( : oraz wszystkim dziewczynom w obsłudze. Bardzo duże podziękowania też dla pań kucharek.
Cały personel jest profesjonalny w swojej pracy i mogę spokojne polecić ten dom jako miejsce opieki dla osób starszych.
Dodany
2023-04-17 21:07
przez Maria
Chyba podziękowaniami pisała sama Pani Marzec bo nikt na umyślne by tego nie napisał ,albo ktoś dostał na kawę i te brednie napisał
Dodany
2023-04-21 17:48
przez Rozalia
Dom pomocy społecznej powinien zapewnić podopiecznym usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające i edukacyjne w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb osób w nim przebywających. Dom pomocy społecznej powinien także zapewnić każdemu podopiecznemu prawo do wolności, intymności, godności i poczucie bezpieczeństwa oraz dbać o jego sprawność fizyczną i psychiczną. Cy myślicie że Nadzieja to zapewnia? Cztery osoby w klitce o powierzchni 16 m.kw. pruski dryl, brak opieki lekarskiej - przecież to starzy ludzie, jednym słowem "poczekalnia na śmierć".
Dodany
2023-07-04 22:20
przez Gość
Dom nadziei jest to dom pomocy zwany poczekalnia na śmierć brak profesjonalnej opieki lekarza raz w tygodniu jak ma czas te wszystkie pochwały są pisane przez znajomych odpowiedzialna komórka powinna się zająć tym domem opieki do zamknięcia

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.