Jak bardzo rzetelne opinie?

Dodany
2016-06-06 20:13
przez Krzysiek
Ciekawi mnie jak bardzo rzetelne opinie na temat domów opieki zamieszczane są na tym portalu. Osobiście jestem bardzo ostrożny w tym temacie ponieważ, nie oszukujmy się, decyzja wyboru najlepszego domu jest tragicznie trudna...Trzeba byłoby chyba zamieszkać samemu w takiej placówce, żeby móc się wypowiedzieć czy jest dobra, średnia czy niegodna polecenia. Czy znajdzie się tu ktoś kto może wypowiedzieć się obiektywnie? Czy można polegać na opiniach tu zamieszczanych?

Krzysiek
Dodany
2016-06-21 11:45
przez Anna
Myślę, że na większości tak, ale sprawdzić i tak musisz samemu, bo każdy ma trochę inne potrzeby i inne wymagania. Nie każdy też ma odpowiednie finansowanie. Bo najlepiej jednak wysłać daną osobą do taką do takich lepszych ośrodków o wyższym standardzie.
Dodany
2016-07-15 13:56
przez Krzysiek
Biję się nadal z myślami co do umieszczenia bardzo bliskiej mi osoby w domu opieki. Nie mam żadnej pewności czy nic złego sie tam nie dzieje i nie będzie miało miejsca w przyszłości... Obserwując kilka domów opieki, które zdążyłam odwiedzić stwierdzam, że starość mnie przeraża :(
Dodany
2016-08-16 20:10
przez Ela
Ja już mam doświadczenie, foldery i opinie to jedno , trzeba porozmawiać z pensjonariuszami i to bez obecności właściciela,opiekunki - to jest najlepszy sposób, poza tym prawdziwą atmosferę już potrafię wyczuć od samego progu .Nie daj sie nabrać na tkliwe opowieści właściciela - jak to sie stara ....... itd Tzn nie robi nic a podopieczni mogą być zagrożeni
Dodany
2016-08-17 18:51
przez Jacek K.
"Trzeba byłoby chyba zamieszkać samemu w takiej placówce, żeby móc się wypowiedzieć czy jest dobra .... " dlatego ja dużą wagę przywiązuje do podziękowań pisanych przez rodziny.
Każdy ma swoje wymagania i inaczej może ocenić dom, ale jeśli rodziny pozytywnie się wypowiadają - to dla mnie najważniejsze.
Skorzystałem z pomocy portalu - dostałem kilka domów (z dobrymi opiniami) i od tego zaczynam. Dam znać czy opinie potwierdzą moje wrażenie

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.