Dodany
2018-05-16 22:28
przez Izabel
Piękna strona, lecz co ciekawe nie posiadają decyzji Wojewody. Nie ma ich w rejestrze. Kolejny nielegalny dom opieki?
Dodany
2018-05-17 13:43
przez Klaudia
Z tego co wiem to są w trakcie ubiegania się o zezwolenie na prowadzenie działalności. Być może to tylko kwestia czasu...
Nie oceniajmy zbyt pochopnie...

Dodany
2018-05-17 17:46
przez Mirosław
Rok temu słyszałem te same słowa, że są w trakcie ubiegania się o decyzję Wojewody. Druga sprawa to fakt, że mimo braku pozwolenia przyjmują seniorów, co jest niedozwolone. Śmierdząca sprawa.
Dodany
2018-06-09 21:30
przez Nowy
Ani w poprzednim roku nie było informacji o ubieganie się o wpis. Ani nie przyjmują seniorów. Skąd tyle jadu? Swoją drogą piękny obiekt i czekamy na start.
Dodany
2018-06-09 21:55
przez Jola
Mirosław, byłeś? Widziałeś? Rozmawiałeś? Bo ja byłam, widziałam i rozmawiałam. Nie ma seniorów, jeszcze nie działa, czekają na zgody. Szukamy opieki dla mamy i szczerze mówiąc tam mi się podobało, nie tylko obiekt i pokoje, ale uczciwa, profesjonalna rozmowa. A śmierdzące to są takie wpisy niczym nie poparte. Czyżby konkurencja czegoś się obawiała?
Dodany
2018-06-10 16:07
przez Mirosław
Rozmawiałem z Urzędem Wojewódzkim, więc informację mam z pierwszej ręki. Pani Jolanto, czy jak tam Pani/Pan ma na imię proszę nie udawać rodzin, bo każdy wie, że te posty piszą osoby związane z Dworem Biskupim:) Proszę kompromitować się dalej:)
Dodany
2018-06-10 16:33
przez Mirosław
Napiszcie na stronie internetowej, że staracie się o pozwolenie. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!
Dodany
2020-01-11 00:06
przez
10/01/2020 -Weszła kontrola Wojewody do Domu Opieki, trwa od wczoraj
Dodany
2020-04-19 18:46
przez Anis
Unikaj tego Domu Opieki jak ognia ! Schorowani seniorzy bez opieki, za malo opiekunów i pielęgniarek. Nuda i smutek. A właściciel, po rezygnacji ... lub co gorsza śmierci mieszkańca, nie oddaje pieniędzy. NIE POLECAMY !!!
Dodany
2020-04-19 21:48
przez DK
Nie polecam tego domu opieki. Sprzeczne informacje na temat zdrowia pacjenta. Słaba opieka, podczas pobytu babci w tym domu opieki martwiłam się o nią bardziej niż wtedy kiedy była sama w domu. Na koniec właściciel NIE ODDAJE kaucji i nie ma z nim kontaktu.
Dodany
2020-04-21 23:17
przez dziadek64@gmail.com
Nie polecam tego miejsca zadnemu seniorowi, bardzo nieprofesjonalana instytucja, ladne reklamy i PR I nic poza tym taka wydmuszka, pulapka dla naiwnych I zdesperowanych, szanujesz I kochasz swojego seniora szukaj dalej tutaj sie tylko rozczarujesz

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.