Dom Seniora "Willa Raj" w Rumi koło Gdyni

Dodany
2010-01-31 10:59
przez cnapan
Od 3 miesiecy w tym ośrodku jest moja mama. Pełna profesjonalna obsluga, jedzienie domowe, opieka calodobowa i raz w tygodniu przychodzi lekarz. Wyposażenie wystarczające na potrzeby osób starszych, bądź przewlekle chorych. Polecam bez zastrzeżeń
Dodany
2010-02-05 09:31
przez Filon
Rzeczywiscie, znam ten dom. Jesli ma sie wsrod swoich osobe chora, badz w podeszlym wieku, w pewnym momencie warto ja oddac w rece zawodowcow. Wlasnie pelna obsluge, bezpieczenstwo i swietne warunki zapewnia Willa Raj w Rumi. Polecam: www.willaraj.pl
Dodany
2010-06-03 22:58
przez przestroga
W  Domu Seniora "Willa Raj" byl moj ojciec zaledwie dobry miesiac.Opieka mu nie odpowiadala,byl agresywny i dostal na uspokojenie tabletki.Po nich tylko spal,nie dostawal nic do picia nie probowano go mobilizowac,z dobrze odrzywionego czlowieka zrobiono kosciotrupa  z zapaleniem rozleglym pluc i odeslano do szpitala w Wejherowie. Tam stwierdzono sine odlezyny,potworne zatrzymanie kalu/co wiaze sie z wielkim bolem/  i ropne zapalenie pluc.To nie pierwszy przypadek jak powiadomiono mnie z tego Domu Seniora-miano wiecej przypadkow wycieczonych pacjetow z choroba pluc.Kadrze tego "Osrodka" nie jest wiadome,ze osoba " nafaszerowana srodkami uspakajacymi"-nie pobiera samodzielnie plynow,musi miec specjalny przeciw odlezynowy materac,ma potworna obstrukcje,bole,szybko traci na wadze,jest nie odporna na czeste otwieranie okien-bo przeciez brzydko pachnie i  dostanie w koncu zapalenie pluc.
Moj ojciec,mimo natychmiastowej opieki lekarskiej nie przezyl nawet tygodnia w szpitalu.
Tu chcialabym serdecznie podziekowac za mila i fachowa opieka pracownikom szpitalnym.
Prosze to sprawdzic w wtedy dopiero zadecydowac,czy chcielibyscie  tam umiescic swojego czlonka rodziny.
Dodany
2010-06-14 12:23
przez Dom Seniora
Szymon D. został przyjęty 9.04.2010 r. w trybie natychmiastowym, na usilną prośbę córki. Córka zataiła chorobę psychiczną ojca - schizofrenię paranoidalną. Przez dwa tygodnie z Szymonem D. nie był żadnych problemów. W tym czasie był pod opieką lekarza internisty będącego jednocześnie lekarzem sądowym. Po dwóch tygodniach nagle przestał chodzić i samodzielnie spożywać posiłki, w związku z czym był karmiony przez personel. W tej sytuacji w trybie nagłym wezwano córkę która dopiero wówczas wyznała chorobę psychiczną ojca, trwającą od lat 70-tych i jego pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Na żądanie DomuSeniora dostarczyła dokumentację leczenia psychiatrycznego którą ukryła przy umieszczaniu ojca. W tej sytuacji został wezwany lekarz psychiatra, który potwierdził chorobę psychiczną Szymona D. oraz zastosował odpowiednią terapię lekową. Córka Szymona D. odwiedzała ojca i nie wnosiła żadnych zastrzeżeń. Ponieważ nadal były trudności ze spożywaniem posiłków zdecydowano o umieszczeniu pensjonariusza w szpitalu ponieważ Dom Seniora nie jest placówką leczniczą. Szymon D. przebywał w Domu Seniora 1 iesiąc a w szpitalu 1 tydzień. Informacja zamieszczona na forum jest nieprawdziwa i uwłaczająca pracownikom Domu Seniora. W posiadaniu Domu Seniora jest pełna dokumentacja opieki nad Szymonem D. oraz karta leczenia internistycznego i psychiatrycznego.
Dodany
2012-07-05 22:51
przez Gdynianka
Te pozytywne opinie to chyba  prezesi piszą. W żadnym wypadku nie polecam tego miejsca.
Dodany
2015-04-29 16:04
przez poziomka80
"Profesjonalna obsługa " - nie zgodzę się w tym wypadku, ponieważ większość opiekunek nie posiada nawet wykształcenia medycznego.
Dodany
2015-11-03 17:49
przez Opiekunka
Opiekunki nie muszą posiadać wykształcenia medycznego. To proszę zatrudnić ratownika medycznego tak jak to ma miejsce w szpitalu i płacić 4000 za miesiąc jaki jest problem.Albo poszukać domu gdzie są sami lekarze i płacić po 6000 złotych za pobyt.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.