Dom Seniora ''MAGDALENKA''

Dodany
2020-04-05 21:23
przez Marek
Witam. Polecam Państwu pobyt w Domu Seniora '' Magdalenka'' - znajdującego się niedaleko Wrocławia - Duszniki Zdrój. Spośród dostępnej oferty, znajdziemy tam pobyt długo, jak i krótkoterminowy z możliwością dziennego pobytu. Zapewniona jest opieka lekarska - internista, psycholog i terapeuta zajęciowy. Organizowane są liczne zajęcia dla seniorów, którzy potrzebują rozmowy, kontaktu z drugim człowiekiem, uśmiechu i zadowolenia z życia. Serdecznie polecam.
Dodany
2022-03-25 12:59
przez Wrocławianka
Dzień Dobry, Absolutnie odradzam Państwu umieszczenie pensjonariusza w DOmu Opieki Magdalenka w Dusznikach Zdroju W przeciągu niespełna 2 miesiący u mojego taty doszło do drastycznego pogorszenia stanu zdrowia, wyniki badań wskazały niedożywienie oraz odwodnienie. Pomimo najszczerszych chęci personelu nie ma możliwości prawidłowej opieki nad taką ilością pensjonariuszy przebywających w tym Domu. Brakuje takiej opieki jakiej wymagał mój tato, w czasie pandemii pacjenci izolowani i zamykani w pokojach, bez sprawdzania czy spożyli posiłek, wypijali wystarczającą ilość płynów. Generalenie zostawieni sami sobie. Wg mnie to zwykła przechowalania a górnolotne reklamy na stronie internetowej tego Osrodka są bardzo dalekie od rzeczywistości. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich którzy borykają się z problemem związanymi z opieką nad chorymi na alzheimera. Niestety w Polsce mam wrażenie nigdzie nie traktuje się po ludzku pacjentów a jedynem celem jest zdobycie pieniędzy. Przykre ale prawdziwe . To zwykły biznes, pacjent jest sprawą drugorzędną.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.