Dom pod Dębami Wrząsowice

Dodany
2018-04-14 14:44
przez Gość
Nie polecam, brudno, śmierdzi, i ludzie jęczący i wołający zabierzcie mnie do domu
Masakra......
Dodany
2018-08-16 10:20
przez iga
Byłam z szokowana p. Józek pracownik krzyczał na starszą Panią, obrażał. Nie zostawiajcie ludzi starszych bez nadzoru. Błagam
Dodany
2018-08-16 10:22
przez iga
Byłam z szokowana p. Józek (chyba tak miał na imię} pracownik krzyczał na starszą Panią, obrażał. Nie zostawiajcie ludzi starszych bez nadzoru. Błagam
Dodany
2018-11-06 08:34
przez Zbulwersowana
Absolutnie nie polecam! Moja mama była tam półtora miesiąca - odebrałam ją z ogromnymi odleżynami i przykurczami nóg. Gdy zadzwoniłam do właścicielki, by poinformować ją o stanie w jakim odebrałam mamę i zaniedbaniach ze strony personelu usłyszałam, że w takim stanie moja mama została przyjęta do placówki po pobycie w szpitalu... Jest to kłamstwo, ponieważ ostatni pobyt mamy w szpitalu był parę lat temu, a poza tym chyba zwrócono by uwagę, że są odleżyny w trakcie przyjęcia.. Mama trafiła do domu seniora w dobrym stanie, bez odleżyn i przykurczów. Rozmowę przerwała Pani właścicielka po prostu niegrzecznie rzucając słuchawką.
Dodany
2018-12-13 00:01
przez
To złe miejsce...
Dodany
2019-01-02 20:50
przez
Ja mam osobę w tym domu od 2015 roku i jestem bardzo zadowolony, bardzo duży nacisk stawiany na zaplecze medyczne i rehabilitację, w tym samym budynku jest publiczna przychodnia więc lekarze są codziennie. Panie z rehabilitacji są młode energiczne i bardzo sympatyczne.
Dodany
2019-12-23 18:30
przez Małgorzata
Jestem bardzo zadowolona z opieki. W ośrodku znajduje się duża sala gimnastyczna na której jest prowadzona efektywna rehabilitacji. W ciągu dnia pacjenci mogą korzystać z terapii zajęciowej co uprzyjemnia im czas. Pozdrawiam serdecznie.
Dodany
2020-01-07 07:59
przez Aga
Nie polecam....śmierdzi....ludzie praktycznie
od 8-17 pozostawienii sami siedzą w swietlico jadalni....sama byłam świadkiem jak o 17 wywieziono panią na górę do pokoju , zgaszono światło i "dobranoc"....babcią ciągle mówiła że chce do domu....w chwili obecnej babcią jest w Domu Seniora w Głogoczowie....inny świat....
Dodany
2020-02-12 13:47
przez
UMIERALNIA.
Wszechobecny smród .
Od 4 stycznia 2020r przebywa tam moja Babcia. Jest traktowana jako osoba pozbawiona wszelkich praw, pomimo iż nie jest ubezwłasnowolniona.
Obecnie , w związku z moimi krytycznymi uwagami,Pani prezes zabroniła wpuszczania osób najbliższych Babci na teren ośrodka . Pani prezes nie przyjmuje żadnej argumentacji , co musiało skutkować poinformowaniem organów kontrolno nadzorczych. Sprawa jest w toku .Jeśli sytuacja się nie zmieni o ośrodku będzie głośno w mediach co niewątpliwie nie przysporzy placówce splendoru.
Dodany
2020-02-21 11:04
przez Iza
Wyjątkowo podły przybytek, ukraińsko-szemrana załoga bez żadnych kompetencji - uciekajcie stamtąd jak najdalej.
Dodany
2020-03-27 00:24
przez Olga
Tą droga chcialam wyrazic Olbrzymie wyrazy wdziecznosci, szacunku i uznania. Dla całego personelu w Domu Seniora „Pod Debami” Wrzasowice kolo Krakowa.
W tak bardzo nietypowych warunkach otaczacie Panstwo swoich podopiecznych pelna, troska i opieka. W związku z panujaca sytuacja na Swiecie i brakiem możliwości odwiedzin. Pani Ola przekazala mi poczta computerowa krotki filmik z mamy fizykoterapii. Co jest największym prezentem jaki można sobie wymarzyć.
Nie tylko troszczycie się Panstwo o pensjonariuszy ale również uspakajacie ich rodziny.
Jeszcze raz dziekuje, zycze wszystkim dużo zdrowia.
Dodany
2020-04-23 21:31
przez Celina
Składam podziękowania dla całego personelu za wspaniałą opiekę nad moja mamą. Jestem wdzięczna za opiekę medyczną i rehabilitacyjną. Pozdrawiam serdecznie.
Dodany
2021-03-08 06:15
przez
Moja Mama przebywa w tym Osrodku on ponad dwoch lat, a przez ostatni rok, jest zdana wylacznie na pracownikow Osrodka. COVID19, uniemozliwil odwiedziny I troske o najblizszych ktorzy tam przebywaja.. Przegladajac niektore z opini jestem w szoku. Praca z osobami starszymi I zchorowanymi nie jest prosta I wymaga duzego osobistego wkladu I poswiecenia... Caly personel Osrodka przez ostatni rok okazal wlasnie TO!!!
W miare mozliwosci czasowych Pani Ola kontaktowala sie ze mna przez WhatsApp zebym mogla choc przez chwile zobaczyc mame, panie z rehabilitacj robily zdjecia lub krotkie filmy z zajec I przesylamy mi droga computerowa… Do Osrodka zaproszono rowniez fryzjera, zeby poprawic wyglad I samopoczucie podopiecznych (bo coz jak nie ladna fryzura poprawi kazdej kobiecie humor).. Jestem absolutnie USATYSFAKCJONOWANA. I bardzo dziekuje kazdej pracujacej osobie za troske okazana mojej mamie, checia regularnego kontaktu ze mna, opieke medyczna I rehabilitacje..
Rowniez z okazji Dnia Kobiet, zycze wszystkim Pania pracujacym I przebywajacym w Waszym Osrodku duzo slonca I radosci.
z wyrazami szacunku
Olga Krogulec
Dodany
2021-05-06 23:27
przez Bliski
Na Boga nie zostawiajcie tutuaj bliskiej Bóg niech wybaczy tym co tutaj zarządzają
Dodany
2021-08-01 22:49
przez iga
nie bede pisac co kto,ale. Dawanie najbliższych do domu opieki jest karygodne i urągające. to jakby pozbawić ich tożsamości. zawsze jest wyjście.
Dozywotnia opieka w domu w zamian za mieszkanie, zostawienie mieszkania bankowi i miec na opieke pielegniarską.
Opiekunka,która przyjdzie, Takich usług sa setki. Gdzie najlepiej jak nie u siebie. Dom opieki majac pensjonariuszy nie zjamie sie tak jak w domu.
człowiek chudnie,pozbawiony protez nie może jeść...pozbawiony aparatu słuchowego traci mowe bo jej nie słyszy.
Starsi ludzie czesto za zycia przepisują wszystko na dzieci licząc na ich pomoc na starość,opieke,czy choćby wykazanie troski poprzez opiekunke.
Dzieci co wynjamuja mieszkanie lub sprzedaja a rodzica zawoża do domu opieki. problem z głowy. Nie przepisujcie ludzie za zycia nic dzieciom. Macie je w garści.na pewno wtedy beda inaczej dbali o was staruszków.


Dodany
2023-02-11 12:03
przez Klara
Nazwa, i otoczenie ładne. Reszta do kasacji. Pensjonariusze sadzani przy stole w myśl zasady jak siedzą nic sobie nie zrobią. Pampersy zmieniane na gwizdek, nie w razie potrzeby. Po kolacji pensjonariusze przymusowo do łóżek., żeby nie było klopotu. Nie wspomnę o sposobie zwracania się do łudź. Psa traktuje się lepiej.
A ty człowieku plac i ciesz się, że zwolniło się miejsce. Liczy się tylko kasa.Okropny ośrodek. Można sobie wyobrazić, co dzieje się w DPS ach.
Unikać jak ognia
Dodany
2023-04-26 19:50
przez Anna

Anna Nawrocka
tydzień temu
NOWA
Jeśli ktoś chce umieścić w tym miejscu swojego bliskiego to skazuje go na życie w warunkach uwłaczających godności człowieka i podstawowych praw (nawet tych to dostawania porządnego posiłku czy zadbania o higienę osobistą).
Personel okropny. Panie opryskliwe, brak jakichkolwiek odruchów empatii. Właścicielka Pani "Doktor" wypisuje recepty i faszeruje podopiecznych lekami na schizofrenię, depresję, chorobę dwubiegunową tylko po to żeby mieć spokój w ośrodku. Nawet gdy uwolnisz swojego bliskiego z tamtego miejsca okazuje się, że bez rzeczy jakie posiadał bo nie podpisane są już własnością ośrodka. Wspomnę jeszcze o fakturach za rzekome zniszczenia jakich dopuścił się chory praktycznie bez kontaktu człowiek (zresztą tak otumaniony lekami że nawet głowy nie trzyma).
Miejscem tym powinna zająć się prokuratura!!
.
Dodany
2023-11-16 17:49
przez Iwona Kolo
Bardzo dobra popieka, panie opiekunki miłe, kompetentne i serdeczne. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Także opieka lekarska (nieodpłatna, w ramach NFZ) jest na miejscu, co jest bardzo istotne.
Teściowa przebywa w tym domu od 4-ch miesięcy, jej stan fizyczny i psychiczny poprawił sie, jest zadowolona, optymistyczna i uśmiechnięta. Bierze udział w terapii zajęciowej i rehabilitacji stosownej do wieku i stanu zdrowia. W tej placówce nie ma miejsca na nudę, ciągle się coś ciekawego dzieje, pacjenci maja wypełniony czas. Posiłki są smaczne.
Dziękuję wszystkim, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki ❤️

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.