Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom pod Dębami Wrząsowice

Dodany
2018-04-14 14:44
przez Gość
Nie polecam, brudno, śmierdzi, i ludzie jęczący i wołający zabierzcie mnie do domu
Masakra......
Dodany
2018-08-16 10:20
przez iga
Byłam z szokowana p. Józek pracownik krzyczał na starszą Panią, obrażał. Nie zostawiajcie ludzi starszych bez nadzoru. Błagam
Dodany
2018-08-16 10:22
przez iga
Byłam z szokowana p. Józek (chyba tak miał na imię} pracownik krzyczał na starszą Panią, obrażał. Nie zostawiajcie ludzi starszych bez nadzoru. Błagam
Dodany
2018-11-06 08:34
przez Zbulwersowana
Absolutnie nie polecam! Moja mama była tam półtora miesiąca - odebrałam ją z ogromnymi odleżynami i przykurczami nóg. Gdy zadzwoniłam do właścicielki, by poinformować ją o stanie w jakim odebrałam mamę i zaniedbaniach ze strony personelu usłyszałam, że w takim stanie moja mama została przyjęta do placówki po pobycie w szpitalu... Jest to kłamstwo, ponieważ ostatni pobyt mamy w szpitalu był parę lat temu, a poza tym chyba zwrócono by uwagę, że są odleżyny w trakcie przyjęcia.. Mama trafiła do domu seniora w dobrym stanie, bez odleżyn i przykurczów. Rozmowę przerwała Pani właścicielka po prostu niegrzecznie rzucając słuchawką.
Dodany
2018-12-13 00:01
przez
To złe miejsce...
Dodany
2019-01-02 20:50
przez
Ja mam osobę w tym domu od 2015 roku i jestem bardzo zadowolony, bardzo duży nacisk stawiany na zaplecze medyczne i rehabilitację, w tym samym budynku jest publiczna przychodnia więc lekarze są codziennie. Panie z rehabilitacji są młode energiczne i bardzo sympatyczne.

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.