Dom Opieki Willa Miracle

Dodany
2017-03-30 08:39
przez renata o
Witam,


Na ręce Pani Klaudii właścicielki domu opieki Willa Miracle, składam ogromne podziękowania za bardzo fachową pomoc, niezwykły profesjonalizm i jeszcze większe serce włożone w opiekę nad moim ciężko chorym Tatą. Od pierwszego telefonu, kontaktu z Szefostwem Domu Opieki Villa Miracle uzyskałam kompleksową pomoc w naprawdę beznadziejnym przypadku do opieki, gdzie inny prywatny ośrodek po kilku godzinach opieki nad ojcem z ciężką chorobą kazał kategorycznie mi zabierać Ojca, Pani Klaudia podjęła się ze swoimi pracownikami bardzo ciężkiej pracy.
Załatwiła karetkę do przewiezienia Taty do jej ośrodka, wykazała się olbrzymią cierpliwością i wyrozumiałością dla nas w trudnych chwilach. Choroba zabrała Tatę szybko, nikt już ni nie mógł zrobić na tym świecie, ale pozostało wspomnienie o bardzo pozytywnym podejściu do trudnego przypadku jakim był przypadek Taty.
Dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić tę placówkę innym. Jeśli zdecydujecie się Państwo, aby powierzyć opiekę swoich bliskich tym Aniołom -bo tak należy nazwać ten zespół-nie zawiodą się Państwo.
Dziękuję całemu zespołowi na czele z P. Klaudią i dziękuję raz jeszcze za okazane serce i olbrzymią cierpliwość.

Z wyrazami szacunku,
Renata O.- córka Podopiecznego.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.