Dom Opieki w Roztoczniku na Dolnym Śląsku

Dodany
2023-01-28 21:04
przez Natalia z Wrocławia
Moja schorowana babcia trafiła latem do Domu Opieki w Roztoczniku. Dojazd z Wrocławia przy sprzyjających warunkach zajmuje tam około 50 minut. Bałam się, choć zrobiłam rozeznanie i popytałam jak tam jest. Mówili, że warunki dobre, opieka na odpowiednim standardzie, ludzie uprzejmi itd. Ogólnie słyszałam bardzo pozytywne opinie. No i po tych ponad sześciu miesiącach mogę potwierdzić te słowa, bo babcia, która bała się jeszcze bardziej niż ja, jest bardzo zadowolona z warunków, a co najważniejsze z opieki. Po tych różnych opiniach, o niektórych domach, które tutaj czytałam, stwierdzam, że wszystko zależy od ludzi, którzy pracują w tych domach. Dobrzy ludzie, tak jak w Roztoczniku, to dobra opieka, a babcia czuje się nie jak pacjent czy petent, tylko mieszkaniec przytulnego domu. Ma wspaniałych sąsiadów, z którymi spędza wspaniałą jesień życia. Dla seniorów organizują mnóstwo zajęć, atrakcji. Dużo czasu spędzają na spacerach, bo otaczająca przyroda i położenie tego domu jest olśniewające. Polecam z całego serca w imieniu babci. Oby więcej takich pozytywnych domów.
Dodany
2023-02-22 13:34
przez Kasia
A mój Dziadek powiedział, że żałuje, bo trafił tam za późno! Na początku się wzbraniał przed jak to mówił „domem starców”, a teraz sobie chwali, bo czuje się jak w luksusowym sanatorium. Jak Pani wspomniała ludzie są tam przyjaźni i życzliwi, a dziadek poznał nowych przyjaciół i teraz nie może się bez nich obyć. Co więcej, mają tam dużo imprez towarzyszących, mają nawet bal karnawałowy! Dodam też, że opieka na wysokim poziomie i budynek o odpowiednich standardach. Pozdrawiam z Wrocławia. Kasia.


Dodany
2023-03-24 11:46
przez Natalia
Nie dziwię się. To naprawdę idealne miejsce na radosną jesień życia. Pozdrawiam. Natalia
Dodany
2023-07-05 21:48
przez Katarzyna
Czy przyjmują osoby z zespołem Downa (wiek 60+)?

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.