Dom Opieki w *** okazuje sie totalna porazka

Dodany
2014-02-12 11:39
przez Cala prawda
Witam. Chce przestrzec wszystkich przed tym domem opieki, wlascicielka H. N. okazala sie koszmarna osoba, jest to niestabilna emocjonalnie osoba, zlosliwa, ktora nie nadaje sie w ogole do pracy z ludzmi, poniza personel, ktory sie jej boi, wyzywa krzyczy, na zebraniu z rodzinami pensjonariuszy pokazala, ze nastawiona jest tylko na kase, w domu nie pracuje zadna wykfalifikowana osoba, brak pielegniarek, obiady mialy byc pyszne domowe, a okazuje sie, ze albo sa ze stolowki dla mlodziezy, bywaja twarde albo gotuje wlascicielka tlusto a do tego nie zwraca uwagi na daty waznosci, wyrzucila 18 staruszkow bo taki miala kaprys, wspolnicy tez sie wycofali, po tym jak sie okazalo jaka to jest osoba ( temat szerszy) nadaje sie do mediow   
Dodany
2014-02-12 23:04
przez ja
A kilka tygodni temu ktoś bardzo chwalił ten dom...
Trudno wyrobić sobie zdanie  na podstawie tak skrajnie różniących się wpisów...
Dodany
2014-02-20 12:09
przez ja
To fakt tylko, że wszystkie poprzednie wpisy pisane są przez jedna osobę się dowiedziałam, właścicielka wygląda na to ze naprawdę ma poważne problemy ze sobą, tak jak już ktoś napisał wyżej, panuje w tym domu opieki okropna atmosfera, po jednej osobie na zmianie w dodatku najwyższe wykształcenie personelu tam to zawodowe ( personel to 4 osoby), to jest śmieszne po prostu ze takie domy maja racje bytu, właścicielka z wykształceniem prawdopodobnie średnim zachowuje się jakby zjadła wszystkie rozumy, a nawet dobrze wysłowic się nie potrafi, zgadzam się z komentarzem, że krzyczy i wyzywa od najgorszych pracownice ( o tym slyszalam w szpitalu) nie polecam tego domu będę zachęcac osoby, które miały stycznośc z ta panią bądź z domem o wpisanie swoich opinii bo z takimi rzeczami trzeba walczyc
Dodany
2014-02-20 22:36
przez ja
Jakieś pół roku temu ( szukając domu) rozmawiałam tam z mężczyzną ,podawał się za właściciela i wydawał się O.K.
Było czysto, ale mieszkało wtedy tylko kilka osób.Pewnie właściciel się zmienił i nie podołał(?)
Dodany
2014-02-21 16:54
przez ja
Pewnie rozmawiala Pani ze wspolwlascicielem, ktory jest bardzo wpozadku ale niestety wspolwlascicielka nie jdst odpowiednia osoba do wspolpracy wiec zrezygnowal podobno nawet pensjonariusze maja juz jej dosyc
Dodany
2014-03-01 10:08
przez Andrzej
Witam, slyszalem ze tutaj dodaja ludzie opinie na temat tego domu i postanowilem tez zamiescic, moge napisac, ze to prawda co pisza osoby wyzej, co wiecej pracownicy ktorzy sa bez kwalifikacji pracuja na umowe smieciowa lub na czarno, godzin wyrabiaja po ponad 200, wlascicielka chodzi i krzyczy, ze jest brudno, moze nie na pierwszy rzut oka, ale jakby wejsc do kuchni, do lazienek lub tez zajrzec w katy lub pod stolik to kurzu jest pelno, lecz kto ma sprzatac jak na zmianie jest przewaznie wlascicielka plus jedna osoba, a w nocy niedosc, ze jest jedna osoba to jeszcze zadna nie ma pojecia o udzieleniu pierwszej pomocy, to jest skandal nigdy nie dalbym osoby bliskiej pod opieke ludziom bez pojecia jeszcze za taka cene min 2700
Dodany
2014-04-06 10:07
przez ja
Rozumiem ze tu chodzi o ten dom ktory jest w watkach z lapka, to fakt brak opieki medycznej a na pytanie czy sa pielegniarki odp brzmi ze sa na kontrakcie, jak trzeba cos podac to wtedy dzwoni do jakiejs pielegniarki takiej co uslugi swiadczy, nawet podaja leki bez konsultacji z lekarzem
Dodany
2014-11-16 20:09
przez dona
różne opinie które prawdziwe
Dodany
2014-11-23 17:28
przez miś
trzeba samemu sprawdzic
Dodany
2015-11-03 18:49
przez Konrad
Wszystko zależy od tego czego oczekujemy. Nie można oczekiwać cudów, przecież taka opieka nad starszymi, schorowanymi ludźmi jest bardzo ciężka i wyczerpująca. Ja podziwiam personel tego domu opieki za cierpliwość i pracowitość. Miałem tam mamę i być może nie wszystko było tak jakbym chciał to jednak będę ten dom polecał

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.