Dom opieki słoneczny las w Stanisławowie pierwszym przy ulicy Jana kazimierza 463 po kontroli wojewody potwierdzono brak zezwolenia na prowadzenie działalności pod tym adresem ostrzegam sprawdźcie zezwolenie zanim oddać swoich najbliższych prosze

Dodany
2022-04-13 08:41
przez Bożena sliwinska
Dom opieki słoneczny las w Stanisławowie pierwszym przy ul Jana kazimierza 453 to dom opieki który działa nielegalnie bez zgody wojewody . Przeprowadzona kontrola przez wydział polityki społecznej przy wojewodziemi mazowieckim dnia 23.02.2022 potwierdził ze jest to dom nie wpisany do rejestru i nie ma decyzji. Właściciele Rafał Zieliński I Marianna Wardowska ludzie którzy od lat prowadzą takie placówki świadomie działają nielegalnie !!!!!wstyd czego nie robi się dla kasy .odsyłam do przeczytania wyników kontroli w biuletynie informacji publicznej na stronie internetowej wojewody mazowieckiego i sprawdzenie ze ten dom nie jest wpisany na listę legalnych domów .mają zezwolenie na dom przy tej samej ulicy pod adresem ul Jana kazimierza 363 I tak ten proceder kwitnie ja juz zostałam oszukana . Wstyd!!!!i żenada do czego można być zdolnym i jakie kierują tymi ludźmi pobudki

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.