dom opieki MAGNOLIA józefów k.otwocka

Dodany
2013-10-17 20:23
przez basia
Polecam dom opieki Magnolia w józefowie k.otwocka ,ul.nadwiślańska 29a, obecnie przebywa w nim moja mama .Miła  atmosfera ,smaczne domowe posiłki , miły personel ,cicha ,zalesiona  okolica -polecam.basia
Dodany
2013-10-23 20:38
przez jacek
zgadzamsię z pani wypowiedzia moja mama też jest w domu opieki magnolia k.józefow,miła rodzinna atmosfera ,domowe jedzenie,całego uroku dodaja pawie spacerujace po ogrodzie które mozna pogłaskać.polecam Jacek
Dodany
2013-10-28 20:03
przez marek
Widzialam osobiście ten dom,czysty,zadbany,estetyczny i naprawdę dostosowany jest dla osób starszych i niepełnosprawnych.Właściciele bardzo mili,poświęcają wiele czasu osobom zainteresowanym tym domem oraz pensjonariuszom,widac, że podchodzą do wszystkiego z sercem i pełnym oddaniem.Pozdrawiam i gorąco polecam.marek
Dodany
2013-11-03 19:18
przez ELA
Dzień Dobry,
wszystkim Rodzinom, szukającym w Warszawie  dla swoich Najbliższych, godziwych warunków , dobrej opieki lekarsko-pielęgniarskiej, serdecznej rodzinnej atmosfery, smacznych posiłków w rozsądnej cenie, szczerze polecam Prywatny Dom Opieki "MAGNOLIA" Józefów k.otwocka ul.Nadwislanska 29a.                                                               
                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                            poleca  Ewa
Dodany
2013-11-07 06:45
przez adem9438
Ja z rodzicami długo szukaliśmy domu opieki dla babci w Warszawie.
Dodany
2013-11-16 10:21
przez mayya
Bardzo proszę o opinie o tym domu. Bardzo mi na tym zależy.
Dodany
2013-11-16 13:57
przez paweł
moja babcia jest w tym domu od 7 miesiency jesteśmy zadowoleni,opieka jest bardzo dobra i życzliwa. Odwiedziny w dowolnej porze ,smaczne posiłki przygotowywane na miejscu.Najlepiej samemu przyjechać zobaczyć.  Polecam.
Dodany
2013-12-28 10:31
przez darek
byłem u mamy na wigilii .było miło i rodzinnie piekny swiateczny wystrój serdeczna atmoswera ciepła domowego.piekna duza choinka .jestem wdzieczny własciciela za bardzo miło spedzone swieta.  pozdrawiam darek .
Dodany
2014-03-19 19:23
przez magda


Jest taki dom,w którym jest ciepło ,przytulnie i spokojnie.Jest taki dom,w którym pachnie domowym obiadkiem.Jest taki dom,w którym starsi ludzie często schorowani są pogodni i uśmiechnięci,bo otoczeni są wspaniałą ,profesjonalną opieką.To nie jest dom opieki,to jest rodzinny dom.Odkąd mój tata chory na alzheimera tutaj trafił ,ja mogę wreszcie spać spokojnie,bo wiem że jest w dobrych rękach.Wcześniej był w innym domu opieki.Dziś mogę tylko żałować,że nie trafiliśmy do "Magnolii"w Józefowie wcześniej.               
                                                                  Magda
Dodany
2014-03-31 19:33
przez kinga
Magnolia to dom wypełniony rodzinnym ciepłem.Profesjonalna opieka zapewnia poczucie bezpieczeństwa.Jest tam przytulnie i miło.Teść jest bardzo zadowolony a my wdzięczni Pani Kasia,że tak dobrze to zorganizowała.Polecam wszystkim zainteresowanym to miejsce.
                                                Kinga
Dodany
2014-04-24 13:33
przez monika
Życzymy wszystkim pracownikom domu opieki MAGNOLIA
aby Wielkanoc ogarnęła Was szczególną tradycją
i nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by Wielkanoc
umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu
i napełniła Wasze serca radością.
Serdeczne podziękowania za opiekę  nad babcią Zosią.
                                                                                  Monika.
Dodany
2014-06-26 09:29
przez kinga
słyszałam ze się przeprowadzają
                                          kinga
Dodany
2014-07-10 18:11
przez ania
tak ta przeprowadzka to duży plus dom jest piękny (dworkowy) z dużym zadbanym ogrodem  zachęcającym do relaksujących spacerów polecam wszystkim
                                                                                          Ania
Dodany
2014-10-28 15:58
przez dom opieki
strona domu; www.domopiekimagnolia.com.pl
Dodany
2014-11-09 19:39
przez Darek
W maju 2014 r Dom Opieki Magnolia rozpoczął działalność w Wiązownie k. Warszawy przy ul. Duchnowskiej 16. Niestety okazało się ,że właściciel Domu Opieki ma nieuregulowany najem  z właścicielem domu i działki. Nie płaci czynszu, nie płaci za energię elektryczną, wodę. W przypadku odłączenia mediów istnienie tego Domu Opieki jest zagrożone. Jest tam w tej chwili ok sześciu pensjonariuszy, ale opieką nad nimi sprawują nieprofesjonalne osoby zatrudnione nieformalnie. Nie wiadomo jak długo taki stan rzeczy będzie tolerowany przez rodziny pensjonariuszy i właściciela obiektu. Proszę uważać na Magnolię w Wiązownej bo to nie to samo co Józefów.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.