Dom opieki FINEZJA DĄBRÓWKA- MAZOWSZE

Dodany
2017-09-26 13:44
przez Adrian Zauski
Od miesiąca szukam domu opieki i moja uwagę przykuł dom FINEZJA w Dąbrówce, promowany na tym portalu. Muszę przyznać, że wydaje się w porządku, tym bardziej, że jest to placówka nowo otwarta. Czy ktoś z Państwa mógłby się wypowiedzieć na temat tego domu? Może jakieś osobiste spostrzeżenia? Plusem jest tez to, że dom posiada umowę z NFZ, czyli mają możliwość dofinansowania pobytu. Ciekaw jestem warunków.
Dodany
2017-10-02 15:28
przez Katarzyna
Z tego co wiem dom godny polecenia. najlepiej tam pojechać i osobiscie porozmawiac z właścicielem. Ceny mają takie jak przystało na tę lokalizacje raczej. Nie zaszkodzi odwiedzić, tym bardziej, że jest to właśnie nowy dom.

Katarzyna
Dodany
2017-10-23 21:07
przez Finezja_Dąbrówka
Szanowny Panie,

Tak jak Pan zaznaczył nasza placówka świadczy usługi w ramach umowy w ramach NFZ. Należy co prawda przyznać, że ilość miejsc w ramach tego rozwiązania jest ograniczona, jednak nasz ośrodek prowadzi specjalną listę w przypadku gdy miejsca się wyczerpią. W razie zwolnienia się możliwości pobytu w naszym ośrodku w ramach NFZ, osoby są przyjmowane według kolejności na tej liście. Na naszej stronie w zakładce o nas (http://www.finezja-dabrowka.pl/o-nas.html) wyszczególnione są świadczenia, które gwarantowane są z NFZ. Oferujemy również prywatne świadczenia medyczne, które dostarczane są przez Centrum Medyczne MEDICA, która jest spółką zewnętrzną. Proszę pamiętać o tym, że programy terapeutyczno- medyczne są indywidualne dostosowywane do naszych pensjonariuszy, ale przede wszystkim nasze usługi są nastawione na przywracanie sprawności osobom u nas przebywającym.

Chętnie odpowiem na resztę Państwa pytań.
Dodany
2017-10-25 21:36
przez Janka
Mieliśmy przyjemność korzystać z usług finezji. Pobyt krótkoterminowy dla seniora na czas naszej nieobecności. Placówka faktycznie jest nowa, bardzo ładnie urządzona (schludne, czyste pokoje oraz części wspólne). Personel super profesjonalny i miły, tata nie narzekał na warunki. Gdbyśmy ponownie potrzebowali wsparcia to na pewno kontaktowalibyśmy się z tym domem.
Dodany
2017-10-27 21:41
przez ania
Potwierdzam, że sam ośrodek jak i teren na którym jest położony prezentuje się super. Zieleń, cisza i spokój. W zeszłym tygodniu mama zaczęła tu pobyt czasowy, za jakieś 2 miesiące wróci do nas na stałe. Po rozmowie z personelem jestem dość spokojna o warunki. Mam nadzieję że mama też będzie zadowolona z opieki. Powodzenia w szukaniu miejsca!
Dodany
2017-12-30 21:07
przez Aniela
Rekomenduję te placówkę. świetne przygotowanie zarówno personelu jak i samego ośrodka. Jest opieka pielegniarska, system przywoływania, łazienki w pokojach. Wszystkie świadczenia zdrowotne zostały zapewnione zgodnie z tym co wypisał lekarz. duży plus ode mnie rowniez za angażowanie seniorów w życie ośrodka - nasza mama miała przyjemnosc uczestniczyć w różnych zajęciach integracyjnych, dzieki czemu nie tylko szybciej wracała do zdrowia, ale też poznała nowe koleżanki :))
Dodany
2018-01-01 18:34
przez Tadek
Ośrodek warty uwagi ze wzgledu na swietne przygotowanie techniczne, bogata oferte i dosc atrakcyjna lokalizacje. Z jednej strony odludzie - zielono, cicho, spokojnie, bez stresu. z drugiej jest max godzinka drogi z warszawy, co stwarza dogodne mozliwosci odwiedzania seniora w osrodku.
Dodany
2018-01-02 10:48
przez Kamil
Polecam. Cena adekwatna do lokalizacji. Spokój, cisza i otwarta obwodnica Marek. Bez korków szybko i bez nerwów.
Dodany
2018-01-02 15:23
przez Krystian
Potwierdzam wypowiedź powyżej. Jestem jak najbardziej zadowolony z tego domu opieki- zarówno z lokalizacji jak i opieki. Polecam wszystkim!
Dodany
2018-02-27 20:12
przez Marek
Przyznaję że jest to miejsce godne polecenia. Całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Podopieczni czują że to miejsce ma być dla nich pomocą a nie zesłaniem. Polecam gdy szuka się ośrodka opiekuńczego, który zapewnia godne warunki.
Dodany
2018-03-29 19:40
przez Paweł
Potwierdzam to co zostalo napisane powyżej. Ośrodek na wysokim poziomie, wykwalifikowana kadra opiekunów, sam budynek ciepły, schludny, czysty. Moja ciocia przebywała tam ponad 2 miesiące i nie usłyszałam od niej złego słowa na temat tegon miejsca.
Dodany
2018-04-25 17:56
przez Laurka
Złego słowa nie powiem. Mój teść przebywałl w tym ośrodku, ponieważ z mężem nie mieliśmy jak się nim zająć tak samo jak brat męża z żoną. Po prostu taką decyzję podjęliśmy. Na szczęście na teściem roztoczono wspaniałą opiekę i mogliśmy spać spokojnie. Ośrodek położony w pięknym otoczeniu przyrody, domy zadbane i czyste. Często go odwiedzaliśmy i nie dojrzeliśmy niczego niepokojącego tak samo i on wypowiadał sie na temat tego miejsca pozytywnie.
Dodany
2018-09-23 11:57
przez kruszyna43
A jaki jest koszt pobytu?
Dodany
2019-04-05 14:06
przez syn ;
Chyba trochę się zmieniło , bo wyżywienie kiepskie (catering ,potrawy zimne , jadłospis monotonny) . Panie pielęgniarki wylegujące się przed telewizorem , o rehabilitacji zapomnij , zdarzają się kradzieże , sprzęt bez konserwacji ,rozklekotane wózki itp. , brak ewidencji przyjętych leków , pranie śmierdzące , nie segreguje się przed wrzuceniem do pralki. Działalność tej jednostki wymaga naprawy i to gruntownej!
Dodany
2022-04-26 22:48
przez Grzegorz
Z tresci wynika, ze sami siebie polecaja
Dodany
2024-03-21 13:24
przez Niezadowolona
Nie polecam, teściowa tam tylko podupadła na zdrowiu w dodatku była otumaniona. W tym ośrodku nie ma nawet pokoju do odwiedzin rodziny, spotkania w holu lub przy sprzyjającej pogodzie na zewnątrz. Pracownicy ukrywający prawdę o stanie zdrowia pensjonariusza gdy rozmowa jest telefoniczna. Monotonne jedzenie.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.