BEZPIECZNE DOMY OPIEKI

Dodany
2019-04-27 18:20
przez
Mogę polecić w Kobylce przy ul Sempolowskiej ; niedaleko Warszawy .
Dom jest dostosowany do osób niepełnosprawnych; winda jest duża, nie platforma jak to jest spotykane w innych Domach.
Mama przebywa już kilka miesięcy; Muszę przyznać, że jest indywidualne podejście do każdego pacjenta;
Dla mnie ważna sprawa był personel ; tu jest stały od początku istnienia Domu; Panie uśmiechnięte z dużą empatia.
Aby umilić czas Seniorom prowadzonych jest szereg zajęć w tym rehabilitacja.
Dom jest przestronny; pokoje ładne z łazienkami.
Co ważne w Domu nie czuć nieprzyjemnego zapachu; jest czysto i pachnąco.
Personel medyczny na stanowisku; pielęgniarki znają potrzeby pacjentów.
Mamę odwiedzam bardzo często; o różnych porach.
Nigdy nie muszę uprzedzać o swojej wizycie ,a godziny odwiedzin są nieograniczone.
Kto szuka miejsca godnego polecenia,to gorąco polecam Dom u P Agnieszki.
Proponuję podjechać i sprawdzić osobiście.
Arek Jaki
Dodany
2019-08-07 11:17
przez Nadia
Moim faworytem jest Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą. Opieka niezwykle dba o dobro swoich podopiecznych, a Babcia zawsze wita nas z masą wspaniałych opowieści z "przygód" w placówce. Naprawdę niezwykłe warunki i bezpieczeństwo osób starszych i schorowanych.
Dodany
2019-08-11 18:54
przez Anka Jawor
My cała rodzina polecamy Dom w Kobylce , przy Sempolowskiej 5 ;
Nasz Tata zawsze jest zadbany i uśmiechnięty;
A to chyba najwazniejsze;
Jako rodzina wiemy wszystko; ile Tata zjadł, ile wypil; czy ma dobry nastrój....
Kontakt z lekarzem na bieżąco .
Nie trzeba jeździć i szukać tysiące kilometrów od domu ;
Anka Jawor
Dodany
2019-08-19 14:56
przez Bugi
Ja polecam Złotą Ostoję opodal Parku Kampinoskiego. Mają tutaj niezwykły klimat, wspaniałę podejście do ludzi starszych i schorowanych, a warunki są na najwyższym poziomie.
Dodany
2019-09-09 16:13
przez Daria
Znajoma ma w Złotej Ostoi w Czosnowie swojego ojca i strasznie zachwala to miejsce. Sama szukam dla Mamy miejsca w którym znajdzie najlepszą opiekę (ma obecnie początki Alzheimera), ale rozważam poważnie właśnie tą opcję.
Dodany
2019-09-18 10:48
przez Natala
Moim zdaniem Złota Ostoja należy do lepszych w rejonie Warszawy ośrodków opiekuńczych dla schorowanych i seniorów. Mają świetne warunki i najlepszą opiekę - starają się co widzę odwiedzając ciotkę.
Dodany
2019-09-20 15:23
przez Waśniewscy
My cała rodzina polecamy w Kobylce przy Sempolowskiej 5 ;
Dojazd z Warszawy jest bardzo dogodny i szybki ;
Dom sam w sobie robi wrażenie pod względem mieszkalnym ; pokoje 2 osobowe z łazienkami, więc każdy ma miejsca sporo ;
Co ważne że budynek jest dostosowany do osób niepełnosprawnych ; mamą spokojnie może poruszać się na wózku po całym Domu .
Wyżywienie smaczne - dużo warzyw i owoców.
Opieka znakomita - pielęgniarki znają pacjenta i jego potrzeby ; A opiekunki zawsze na ,, stanowisku ,, z uśmiechem.
Gorąco polecamy
Dodany
2019-10-28 14:14
przez Marta
Bardzo fajnie prezentuje się Złota Ostoja, w której przebywa mój Stryjek. Piekna okolica, opieka na naprawdę wysokim poziomie, bardzo stylowe wnętrza i generalnie cała placówka i jej otoczenie dopasowane dla potrzeb osób starszych i schorowanych. Idealny wybór jak dla mnie.
Dodany
2019-11-21 13:28
przez Malwina
Też mamy Ciotkę w Złotej Ostoi i jest to naprawdę godne polecenia miejsce. Przytulne pokoje, bardzo fajny standard, a dodatkowo świetna i troskliwa opieka i specjalistów i pielęgniarek, a także wspaniałe posiłki dostosowane do potrzeb seniorów
Dodany
2019-11-28 17:44
przez Maria Biestek
A ja polecam Dom Aktywnego Seniora w Czeczewie. Moja mama jest tam od początku jego funkcjonowania i jest bardzo zadowolona. Standard jest na najwyższym poziomie. Panuje tam bardzo serdeczna atmosfera..wszyscy są uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni. Opiekunki z sercem i indywidualnie podchodzą do każdego. Z całego serca polecam.
Dodany
2020-01-11 06:34
przez Antek
A MY Kobyłke przy Sempolowskiej 5
Drzwi otwarte - można przyjechać, porozmawiać
Miejsce pełne empatii i zrozumienia dla choroby Seniora
Dodany
2020-01-13 19:09
przez Marta
Moja Mama przebywa obecnie w Złotej Ostoi i mogę polecić z czystym sumieniem. Warunki, personel, okolica, wszystko naprawdę niesamowite. To miejsce odczarowało moje błędne odczucia względem tego rodzaju miejsc.
Dodany
2020-09-17 12:59
przez Rodzina Alicji
Polecam gorąco Dom
Przy Sempolowskiej 5 w Kobylce
Nasza mamą na początku z Domu korzystała na okres ,, wakacji,, tak było przez długi czas;
Niestety stan się pogorszył i mamusia została pod opieką Ośrodka;
Jest to miejsce pełne ciepła, empatii i zrozumienia dla choroby ;
Co Nas urzekło;....
Samo położenie
Personel który jest stały; niezmienny od lat
Naszym skromnym zdaniem świadczy to tylko pozytywnie o samym miejscu ;
Polecamy.....
Dodany
2020-11-01 20:57
przez Barbara
A ja polecam Opoke w Wilanowie. Moja mam aod kilku lat jest pod opieką p. Iwona w domu Opoka w Warszawie. Pensjonariusze zadowoleni, uśmiechnięci, zadbani. Stosują ochronę przed wirusem. A warunki są domowe.
Dodany
2021-01-25 19:20
przez Rodzina Alicji
Do rodzin naszych seniorów dodam jeszcze tylko tyle,
że trzeba poszukiwać sprawdzonych domów opieki....

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.