"PROMYK" Halinów

Dodany
2017-12-26 23:03
przez Piotr W.
Składamy najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne, wszelkiej pomyślności wszystkim Pensjonariuszom i Pracownikom Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego “Promyk” w Halinowie koło Warszawy. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszym mężem, ojcem i dziadkiem Mieczysławem, który w tym domu doznał nie tylko prawdziwej troski o swoje zdrowie i samopoczucie, ale też serdeczności i szacunku. Wysyłamy wyrazy uznania dla całego zespołu pracowników kierowanego przez Panią Dyrektor Bożenę Janotę, której umiejętności organizacyjne i poczucie odpowiedzialności za pacjentów mogą stanowić wzór. Dziękujemy wszystkim za opiekę medyczną, rehabilitację, dbałość o higienę podopiecznych, wzorową czystość w pomieszczeniach, za smaczne i estetycznie podawane posiłki a nade wszystko za ciężką pracę Pań Opiekunek, które traktują swoich podopiecznych jak członków rodziny. Potrafią przytulić, pogłaskać umilić starość uśmiechem, czułym i dobrym słowem. To jest bezcenne.
Izabela, Anna, Piotr Wiśniewscy.
Grudzień 2017.
Dodany
2018-01-02 15:27
przez Janina Karaś
Jak to milo czytać takie rzeczy na temat domu opieki. Starajmy się obalać stereotypy na temat takich miejsc jako przygnębiających i strasznych wykańczalni. Obecnie powstaje naprawdę mnóstwo bardzo dobrych placówek! Wszystkim Seniorom życzę zdrówka i Jesieni Życia spędzonej w kochającej, troskliwej rodzinie lub właśnie takim domu opieki, jak opisany powyżej :)
Dodany
2018-05-31 00:00
przez MAGDA
Potwierdzam powyższą opinię. Najbliższa mi osoba przebywała w tym ośrodku kilka lat. Ośrodek bardzo profesjonalny, prowadzony na wysokim poziomie. Wzorowa czystość, bardzo ciepły, troskliwy i profesjonalny personel. Pacjenci są tam całkowicie bezpieczni, otoczeni dużą troską i dobrą opieką medyczną (bardzo dobry lekarz prowadzący), w standardzie łóżka ortopedyczne i materace antyodleżynowe. Ośrodek z bardzo dużym doświadczeniem, dobrze przystosowany dla pacjentów po udarach lub z choroba alzheimera, całkowicie niesamodzielnych lub po pobytach w szpitalu. Osoby sprawne intelektualnie mają bogaty program kulturalny, ciekawe prelekcje na różne tematy, filmy na dużym ekranie itp. Jest też terapia zajęciowa. Posiłki domowe, lekkostrawne, odpowiednie dla ciężko chorych osób. Podopieczni są wiosną i latem codziennie wyprowadzani do ogrodu, gdzie odpoczywają (zawsze pod czujnym okiem personelu). Ci którzy samodzielnie nie chodzą są przez opiekunki indywidualnie oprowadzani po ogrodzie tak by zaznali trochę ruchu, co jest rzadkością w innych ośrodkach (w innych ośrodkach personel nie spaceruje z pensjonariuszami). Jest też poza tym rehabilitacja. Panie opiekunki rzeczywiście potrafią dać pensjonariuszom uśmiech, przytulić.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.