Opiekunki z Ukrainy do całodobowej opieki

Dodany
2009-03-20 14:16
przez Pi-Trade
Jak często zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Rodzice, którzy niegdyś, na co dzień poświęcali nam swój czas, obdarzali nas miłością i rodzicielską opieką, dzisiaj sami potrzebują takiej opieki, czując się często samotni lub bezradni? Wielu z nas, ze względu na codzienne obowiązki lub oddalone miejsce zamieszkania, nie może poświęcić wystarczającą ilość czasu swoim najbliższym, którzy z powodu podeszłego wieku lub choroby wymagają szczególnej opieki. Nasza firma powstała właśnie z myślą o osobach, które chcą zapewnić swoim bliskim całodobową opiekę.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w zakresie rekrutacji opiekunek z Ukrainy.

Rekrutujemy opiekunki z Ukrainy dla osób starszych do całodobowej opieki na terenie całej Polski.

Istnieje szereg korzyści z faktu zatrudnienia opiekunek/pomocy domowej z Ukrainy:

- niższe koszty zatrudnienia (w porównaniu do wynagrodzenia polskich opiekunek);
- zapewnienie całodobowej opieki;
- pomoc w domu - możliwość posprzątania, ugotowania, zrobienia zakupów, etc.;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz szybkie zaprzyjaźnienie się z podopiecznym;
- chęć do pracy i anielska cierpliwość do osób potrzebujących szczególnej opieki.

Oferujemy krótkie terminy realizacji zlecenia, tygodniowy okres próbny oraz atrakcyjne stawki.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

tel. (016) 732 52 73
kom. 600 048 462
e-mail: barbara.swidzinska@pi-trade.pl
http://www.opiekunki24h.pl
Dodany
2016-08-12 14:11
przez Anna
Witam



Pilnie potrzebuję osoby spokojnej, rodzinnej i życzliwej (bo mam niemiłe doświadczenia i już jedną panią po kilku godzinach odprawiłam). Najlepiej osobę w wieku powyżej 40 lat.

Do jej obowiązków należy:

-opieka nad kobietą starszą, szczupłą, chodzącą z demencją

-przygotowanie i podanie jej posiłku oraz leków

-dbanie o jej higienę, mycie, przebieranie itd. jeśli to konieczne podmycie (staruszka czasami popuszcza)

-dbanie o czystość w pokoju babci i swoim, ewentualnie kuchni i łazienki jeśli zajedzie taka potrzeba

-dotrzymanie starszej pani towarzystwa (pani trochę mówi po rosyjsku), czytanie, rozmowa, wyjście z nia do ogrodu

-opieka oczywiście całodobowa



Oferuję:

-1700zł miesięcznie

-darmowy pobyt w osobnym pokoju i wyżywienie

-od czasu do czasu organizację dnia wolnego dla tej osoby, zabranie jej na zakupy lub zwiedzanie itp.

-rodzinną atmosferę (mieszkam wraz z rodziną w domu na wsi)

-jeśli pani ta będzie sumienna i życzliwa dla babci oferuję opłacić bilet w obie strony



Miejsce pracy Dolny Śląsk, gmina Strzegom, miejscowość Kostrza. Dom z ogrodem, rodzina tj. ja , mąż i córka lat 8 i babcia. W domu nie ma zwierząt.

Najbardziej jestem zainteresowana stałym składem tj. dwie panie an zmianę co kilak miesięcy bo babcia sie mocno przywiązuje do ludzi. Po więcej informacji proszę dzwonić pod tel. 785 743 434

Pozdrawiam Anna Olszewska
Dodany
2018-06-14 21:46
przez Werka
Jakiś czas temu również miałam problem z zatrudnieniem opieki do starszej osoby. Po długotrwałych poszukiwaniach wpadła mi w oko strona http://www.pracowici.pl/ dostałam propozycje zatrudnienia pracownika z Ukrainy. Nie była to łatwa decyzja, ale okazała się naprawdę słuszna.


Dodany
2018-07-23 11:54
przez Katarzyna
Opiekunkę dla swojej mamy znalazłam przez agencję Veritas. Długo zwlekałam z decyzją, okazało się, że niesłusznie. Pani z Ukrainy idealnie dopasowała się do mamy. Polecam serdecznie.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.