Nieodpłatne seminarium „Siłowni Pamięci” w Warszawie

Nieodpłatne seminarium „Siłowni Pamięci” odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r. w Warszawie. To spotkanie poświęcone treningom funkcji poznawczych dla osób starszych. Program 2-dniowego spotkania zapowiada się bardzo interesująco.

Siłowni Pamięci - seminarium

Fundacja Stocznia zaprasza do udziału w dwudniowym, nieodpłatnym seminarium „Siłowni Pamięci” na temat treningu funkcji poznawczych dla osób starszych. W programie szereg wystąpień specjalistek zajmujących się tematyką treningu umysłu oraz praca warsztatowa w podgrupach. Seminarium odbędzie się stacjonarnie, ale wybrane jego części będą transmitowane przez internet. Zapisy trwają do 7 września br.

DO KOGO KIERUJEMY ZAPROSZENIE?

Seminarium w formie stacjonarnej kierowane jest w szczególności do osób pracujących z seniorami - terapeutów zajęciowych, psychologów pracujących w publicznych ośrodkach stałego lub dziennego pobytu i innych miejscach dla seniorów, jak np. kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku i inne centra aktywności.
Do transmisji online (dostępne będą wybrane części wydarzenia, np. poza pracą warsztatową) zapraszamy wszystkich, którzy pracują zawodowo z osobami starszymi lub prywatnie wspierają bliskich seniorów w rodzinie.

ZASADY UCZESTNICTWA

Liczba miejsc na seminarium stacjonarne jest ograniczona. Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje uczestnictwa w seminarium stacjonarnym. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w seminarium stacjonarnym zostaną o tym poinformowane mailowo. Transmisja online będzie dostępna dla wszystkich zapisanych osób – szczegółowe informacje zostaną przesłane na adres mailowy. Uczestnicy wydarzenia stacjonarnego otrzymają stosowny certyfikat potwierdzający udział w seminarium.

UWAGA! Udział w seminarium jest bezpłatny, organizator nie zapewnia jednak noclegu ani nie zwraca kosztów dojazdu.
Podczas wydarzenia stacjonarnego zachowane będą niezbędne środki bezpieczeństwa wynikające z obostrzeń epidemiologicznych.
Jeśli okaże się, że fizyczne spotkanie jest niemożliwe ze względu na sytuację epidemiczną, seminarium zorganizowane zostanie tylko w formule online.

TERMIN I LOKALIZACJA

Seminarium odbędzie się w dniach 20-21 września w Warszawie w ścisłym centrum miasta:
Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych
III p. Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy,
Bracka 25, 00-028 Warszawa

KONTAKT

Organizatorem seminarium jest Fundacja Stocznia. W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w seminarium prosimy kontaktować się z: Agatą Bluj abluj@stocznia.org.pl
Martą Tafil Dalach mtafil-dalach@stocznia.org.pl
lub pod numerem tel. 22 378 38 94

Więcej szczegółów oraz formularz zapisów na www.silowniapamieci.pl/seminarium.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.