Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Bezpłatne webinarium: „Jak prowadzić grupowe zajęcia treningu umysłu dla seniorów?”

Fundacja Stocznia zaprasza do udziału w webinarium , które odbędzie się 17 czerwca 2020 roku, w godzinach 11.00-12.30. Temat projektu brzmi: „Jak prowadzić grupowe zajęcia treningu umysłu dla seniorów?” Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy mają doświadczenie lub plany prowadzenia grupowych treningów umysłu dla seniorów, np. pracowników i wolontariuszy placówek opieki społecznej, uniwersytetów trzeciego wieku, bibliotek i klubów seniora, a także studentów gerontopedagogiki.

Prowadzącą będzie dr Edyta Bonk – psycholożka, wykładowczyni Uniwersytetu SWPS, animatorka zajęć treningu umysłu dla uczestników UTW, współpracująca z Fundacją Stocznia w ramach projektu „Siłownia Pamięci”.
Podczas webinarium będzie można:
• poznać kluczowe zasady prowadzenia grupowych zajęć treningu umysłu,
• dowiedzieć się, jak stworzyć efektywny scenariusz takich zajęć,
• nauczyć się, jak pracować z materiałami zebranymi w publikacji pt. „Siłownia Pamięci –trening umysłu dla seniorów. Scenariusze zajęć”.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału poprzez wypełnienie formularza najpóźniej do 12 czerwca (włącznie). Liczba miejsc jest ograniczona. Link do spotkania otrzymają tylko osoby, które prześlą swoje zgłoszenie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-NDo5VR0NOsZgjcHJTmtTh4tPt0mJEXDdhbry056vUHkMkg/viewform
Webinarium organizowane jest przez Fundację Stocznia, a finansowane ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Fundacja Stocznia
silowniapamieci@stocznia.org.pl
www.stocznia.org.pl
22 378 38 94

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.