Wujek może zaaranżować wystrój swojego pokoju w Domu Seniora Pałac Roztocznik

Dodany
2016-11-23 16:26
przez krystian_wrocek
Jeśli macie taki problem jak ja - czyli potzebujecie miejsca od zaraz dla kogoś bliskiego to moge z reka na sercu polecic Pałac Roztocznik koło Dzierżoniowa. Z Wrocławia jedzie się niecałą godzinkę. W jednym z budynków tego przepięknego kompleksu pałacowo-parkowego działa nowy dom seniora. Pensjonariusze a co najważniesze personel bardzo fajny. Warunki tez świetnie. Wiadomo trzeba zapłacić, ale to w koncu prywatny dom seniora. Taka jest niestety cena luksusu. . Mojemu wujkowi przyapdł do gustu i przenosi się tam. No i hit. Może sobie sprowadzić co chce z domu, tzn. ulubiony fotel biurko i obrazy. Jeśli ktoś potrzebuje to dzwońcie 663 559 555.
Dodany
2016-11-27 22:13
przez Jacek
Pewnie cena jest bardzo wysoka
Dodany
2016-12-05 18:27
przez Przemek
Jest kilka placówek na Dolnym Śląsku godnych polecenie, byłem, sprawdziłem i wiem..:) Są to nowe obiekty ale tez takie, które są na rynku już blisko 10 lat, można tam zabrać ze sobą swój fotel, mebel lub wyjść i uprawiać ogródek. Ceny są przyzwoite 2900 - 3700 zł przy pobycie długoterminowym. Niektóre z nich powstały z myślą o Alzheimerze czy Parkinsonie. Jeśli ktoś szuka placówki to zapraszam
Dodany
2017-03-13 16:45
przez Kaśka
To prawda Krystian. Myślę o tych mebelkach. Świetnie i malowniczo położony ośrodek w tym Roztoczniku. No i nówka. A seniorzy, którzy mogą jeszcze się ruszać to mają po prostu raj. Z ceną nie tak źle. Ja jeszcze załapałam się na promocję za 1999 zł/miesięcznie.
Dodany
2018-03-07 10:04
przez Joanna
Zgadzam się, jest kilka dobrych ośrodków na Dolnym Śląsku, ale są też nielegalne placówki na, które trzeba uważać. Byłem w jednej willi, brak windy to standard, ale najgorsze było podawanie leków przez osoby praktycznie nie mówiące w naszym języku. ZGROZA! Legalne Domy Opieki posiadają zezwolenie i musza spełniać odpowiednie standardy. ( Profesjonalne ośrodki).
Dodany
2018-04-01 14:33
przez Zdzisław
Trudno się nie zgodzić z Panią Joanną. Podstawą szukania dobrego, sprawdzonego domu opieki musi być okazanie przez właściciela/dyrektora zezwolenia Wojewody. Bez tego ani rusz! To podstawa! Tylko legalne, sprawdzone domy opieki powinniśmy rozważać, to przecież jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu! Człowiek musi czuć się bezpiecznie i komfortowo!
Dodany
2018-07-04 14:58
przez gosc
W Roztoczniku pobierają 2-krotną kaucję. To jedyny taki dom opieki w Polsce:)
Dodany
2018-07-27 18:25
przez Joanna
Dwukrotna kaucja w domu opieki to chyba jakiś żart? Weksel też trzeba podpisać?? hehehe

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.