Sprawdzajcie zezwolenie na prowadzenie działalności pod adresem ul Jana kazimierza 463 Stanisławowie pierwszym " słoneczny las"

Dodany
2022-04-13 18:13
przez Bożena sliwinska
Nieuczciwosc i naciąganie właścicieli którzy od 2017 r prowadzą domy opieki w okolicy Serock , Stasi las a teraz dwa domy Jana kazimierza 363 I Jana kazimierza 463 w Stanisławowie pierwszym jest celowe i z pełna wiedza otworzyli drugi dom nie mając zezwolenia bazując na zezwoleniu domu j .kazimierza363 i udostępniają ofertę z numerem zezwołania tylko na jeden dom .karygodne ze nie człowiek jest najważniejszy a kasa.piękne słowa bez pokrycia moto ze ja kocham ciebie a ty mnie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie komfort psychiczny by czuli się u nas dobrze a pobyt był przyjemny i radosny" . Piękna bajka moja mama po 6 tygodniach odebrana nie mowiaca leżąca z licznymi odlezynami oduczona jedzenia chodzenia roślina. Odebrali nam mamę zabraniajc odwiedzin ukrywając prawdę a zapewnienia p Marianny Wardowskiej były kłamstwem. Przerażające jest zachowanie tych ludzi brak poczucia winy . Nie polecam nikomu tego domu. Mama odeszła po 3 dniach od wyrwania z tego raju. Mam wielki żal do p Marianny za to co nam zrobiła postępując w sposób nieetyczny.nie ukrywam swoich danych ponieważ jest to brutalna prawda i mam nadzieje ze to będzie ostrzeżenie dla innych rodzin .nie dajcie się zwieść czarów tej pani.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.