podziękowanie dla personelu opieki całodobowej w GŁUSZYCY ,Grunwaldzka 29

Dodany
2021-03-15 20:44
przez kapitan
Chciałbym bardzo podziękować personelowi domu opieki całodobowej w Głuszycy za profesjonalna i godną opiekę nad moją 95- letnią mamą . Moja mama przeszła wylew w szpitalu im. Marciniaka we Wrocławiu. Po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu została przewieziona w śpiączce za decyzją Pani dr "nieczułej " do Głuszycy , ośrodka w którym odbywa sie rehabilitacja,. do której mama się nie nadawała!!! Diagnoza dr. to to że nie wie skąd u mamy tyle krwi i że mama ( w spiączce)nie chce z nią współpracować. !!!!
Dyr ośrodka w Głuszycy załamała ręcę .Powiedziała ,ze stan matki był taki ,ze gdyby była obecna przy przyjęciu ( była na urlopie) odesłałaby mamę z powrotem do szpitala. Duża kiedyś kobieta była wycieńczona i ważyła 33 kg,po 2 tyg pobytu w szpitalu. Nie mogliśmy jej odwiedzać.
Przeżyłem szok, kiedy zobaczyłem ją w pierwszym dniu po przewiezieniu do ośrodka w Głuszycy .
Mama przebywała w ośrodku od sierpnia 2020 do marca2021 . Początkowo była karmiona strzykawką w późniejszym okresie normalnie .Miała specjalna dietę wzbogaconą mięsem.
Personel zorganizował dla niej 95- urodziny , na których była w stanie siedzieć. Mimo , że cały czas leżała po 8- miesiąch nie ma żadnych odleżyn.
Przytyła 8 kg. Nie można było odwiedzac mamy ze wzgledu na Covid. Ale bez problemu można się kontaktować z Dyr. Panią Sylwią, która okazała nam dużo ciepła i wyrozumiałości i na bieżąco monitorowała stan zdrowia mamy . Były w tym okresie 2 x krytyczne dni i przygotowywała nas na najgorsze.
Dzwoniła nawet wieczorem po godzinach swojej pracy. Bardzo polecam ten ośrodek w Głuszycy.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.