Ostrzegam przed DPS w Zaskoczynie

Dodany
2023-09-17 22:48
przez Marcin
Witam,
Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad oddaniem osoby bliskiej do DPS w Zaskoczynie to radzę zastanowić się trzy razy.
DPS w Zaskoczynie jest sprofilowany na osoby psychicznie chore oraz intelektualnie niepełnosprawne. Miejsce to powinno w sposób wręcz szczególny chronić i dbać o swoich podopiecznych. Nasza kochana ciocia była tam jednak tylko przez krótki okres i niestety finał pobytu był tragiczny.
Z doświadczeń naszej rodziny, nie polecilibyśmy tego miejsca nawet najgorszemu wrogowi.
Dodany
2023-09-27 12:14
przez OK
OK
Dodany
2023-11-09 15:27
przez
Tu bym się nie zgodziła z tą opinią tak jak w tym ośrodku są mieszkanki traktowane to myślę że ośrodek godny polecenie .Każda mieszkanka ma taką opiekę że nie która w domu tak nie jest traktowana . Ośrodek z całego serca polecam ,opiekunki pielęgniarki i cała kadra daje dużo miłości i radości każdej mieszkance .
Dodany
2023-11-09 18:18
przez Jadwiga
Również nie mogę się zgodzić z tą opinią. W latach 90 pracowałam w dps Zaskoczyn jako pielęgniarka. Zawsze była tam odpowiednia opieka medyczna i indywidualna. Mogę z całej siły polecić ten dom. Ponieważ nie jest to dps tylko prawdziwy DOM.
Dodany
2023-11-09 18:46
przez Mariusz
Radziłbym każdemu czytającemu komentarz odradzający DPS Zaskoczyn żeby rdzy razy się zastanowił, czy piszący pisze prawdę i czy emocje nie biorą góry. DPS Lesny w Zaskoczynie to prawdziwy dom, z domowym ciepłem, którego mieszkanki próżno mogłyby szukać gdzie indziej, nawet wśród swoich rodzin, u których nie są z różnych przyczyn. Warunki bytowe, warsztaty terapeutyczne, wycieczki, empatia i profesjonalne podejście personelu, relację mieszkanki -pracownicy na serdecznym poziomie, raczej rodzinnym niz zawodowym. To od razu widać jak się tam chwilę przebywa, serce dawane mieszankom jest przez nie odwzajemniane. Przede wsyztsikm serce, mikosc i troska jakie tam jest dawane sprawiają, że jest to miejsce godne potrzebujących osób że złożonymi problemami.
Dodany
2023-12-13 00:06
przez Elzbieta
Witam ,moja opinia jest jak najbardziej pozytywna co do DPS w Zaskoczynie gdzie przebywa moja siostra juz od 10 lat ,jest bardzo zadowolona gdyz odbywaja sie imprezy, spotkania, wyjazdy na wycieczke ,Bale przebierancow czesto gril i muzyka gdzie wszyscy razem sie bawia i wiele roznych Imprez .W zeszlym roku byla siostra na tydzien nad morzem na rechabilitacji z ktorej sie bardzo cieszyla gdzie opowiada mi o wszystkim co bylo i co bedzie jestem w temacie .Dzwonie co tydzien bez problemu , niekiedy widzimy sie przez kamerke ,i jeszcze warsztaty terapeutyczne gdzie dziewczyny maja zajecia to bardzo tez mi sie podoba i atmosfera tam panujaca , serdecznosc, cieplo ,wyrozumienie, cierpliwosc Opiekunek i pielegniarek dla mieszkancow tegoz Osrodka. Moge szczerze polecic ten DOM dla potrzebujacych gdyz osobiscie bywam w odwiedziny bez zadnego problemu .I jeszcze musze dopisac ze jest schludnie i bardzo , bardzo czysto .Od siebie DZIEKUJE Wszystkim pracownikom ,Wytrwalosci Cierpliwosci i Zdrowia ...Pozdrowienia...E. G

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.