OLIMP NADMA

Dodany
2018-04-12 08:08
przez Karolina
Witam.

Proszę o opinię nt. osrodka Olimp w Nadmie. Od kilku dni przebywa tam moja babcia. 94 lata, złamanie kosci kulszowej, leżąca, nie do końca ma swiadomość.
Nie wiem czy zostawiać tam babcię czy też szukać czegoś innego.
Dodany
2018-04-17 08:39
przez jarek
Najpierw umieszcza Panu pacjenta , a dopiero po tym szuka opinii?
Dziwna kolejność......
Jarek
Dodany
2018-04-17 21:34
przez Karolina
Panie Jarku. Sytuacja była nagła. Babcia połamała się i konieczne było szybkie znalezienie miejsca bo niestety ale w warunkach domowych nie ma możliwosci opieki takiej jaka jest potrzebna przy tego typu złamaniach. Gdybym miała wiecej czasu na pewno odwiedziłabym tysiąc ośrodków a nie tylko trzy gdzie były miejsca na już. Przed decyzją poszukałam opinii w dostepnych ßrodkach przekazu. Zadałam pytanie również tu bo trafiłam na tą stronę. Jeśli nie ma Pan nic do powiedzenia w temacie pytania proszę o powatrzymanie sie od ocen no nie zna Pan sytuacji a wydaje ocenę.
Dodany
2018-12-31 19:59
przez Klara
Byłam w Nadmie, kiedy szukałam miejsca dla bliskiej osoby. Wyszłam szybciej niż weszłam, ze łzami w oczach. Wszechobecny smród, bałagan w pokoikach, paskudne łazienki, panie opiekunki bez skrępowania podcinające i układające sobie wzajemnie włosy na korytarzu zamiast wziąć się za robotę. Dla mnie dramat!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.