Godny polecenia! Województwo pomorskie

Dodany
2019-04-12 17:42
przez Elzbieta Kraszewska
Witam. Chciałabym się podzielić informacja na temat nowo otwartego domu opieki w województwie pomorskim. Jest on w miejscowości Czeczewo gm. Przodkowo. Nazwa to Dom Aktywnego Seniora Nasz Dom. Z tego co wiem szefostwo tego domu działa na rynku już od około 5 lat..W tamtym roku wybudowali przystosowany dla osób niepełnosprawnych dom. Budynek super. Nowy. Mimo tego ze przebywa tam juz sporo osob brak jest nieprzyjemnego zapachu. Wszystko zadbane czysciutkie. Dużo zajęć dla seniorow. Opiekunki uśmiechnięte sympatyczne pomocne. Szefostwo empatyczne pomocne. Moja mama przebywa w tym domu od kilku miesięcy i jest naprawdę zadowolona. Polecam każdemu gdyż dom jest warty polecenia. Elzbieta Kraszewska
Dodany
2019-11-28 17:47
przez Maria Biestek
O tak. Ja też z czystym sumieniem polecam ten dom. Każdemu kto podjął decyzję o oddaniu bliskiej osoby do domu opieki z całego serca polecam ten dom. Panuje tam naprawdę przemiła atmosfera. Opiekunki cudowne kobietki..sympatyczne.. empatyczne..pomocne w każdej chwili. Podopieczni są tam zadbani..czyści.. pozytywnie nastawieni do dalszego życia. Panuje tam naprawdę domową atmosfera.
Dodany
2020-02-01 08:10
przez Renata
Również polecam ta placówkę. Panuje tam przemiła atmosfera. Pensjonariuszek są czyści zadbani. Polecamy z mama która jest tam bardzo szczęśliwa.
Dodany
2020-07-01 17:42
przez Andrzej
Niestety sytuacja zmusiła mnie i moje rodzeństwo do oddania taty do domu opieki. Jeździłem, szukałem, rozmawiałem w różnych domach. Ale tak pozytywnego odczucia jak z kierownictwem domu w Czeczewie nigdzie nie odniosłem. Prowadzący są super ludźmi, naprawdę zaangażowanymi. Tato jest u nich..tato jaki i my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Najważniejsze że poczuł się tam swobodnie, jest zadbany, uśmiechnięty i odzyskał jakby taki swój wigor. Serdecznie polecam ten ośrodek. A obsłudze domu bardzo dziękuję za opiekę nad tatą.
Dodany
2021-02-06 05:30
przez zdegustowana
Nie znam tego osrodka , ale z mojego doswiadczenia z domem opieki , wynika , ze tragedie dzieja sie za zamknietymi dla rodzin drzwiami , Czesto kierownictwo jest miłe z wyrachowania , by zdobyc klienta , a potem wychodzi co ma wyjsc , Jesli ten dom jest taki dobry to chwalcie , ja juz mam uraz do miłych włascicieli i opiekunek
Dodany
2023-03-21 22:03
przez Wiyek
Polecam ta placowke. Dla mnie szokiem bylo przeczytanie opinii zdegustowanej z dnia 06. 02. 2021..kierownictwo reaguje na wszystko..dba o naszych bliskich jak o swoja rodzine..maja duze doswiaczenie. Nie ma sie tu czego negatywnego doszukac. Ten dom tworza poprostu ludzie z servem, oddaniem. Reaguja na wszystko. Doslownie kazdy detal jest od razu wyprostowywany. Nie wiem jak mam zachwalac mocno ten dom..ale o takim domu zawsze myslalem, gdy najdzie taka pottzeba. A komentarze tylu zdegustowanej sa poprostu nie na miejscu..nje masz doswiafczenia z ta placowka to sie nie wypowiadaj! I tyle w temacie. Witek
Dodany
2023-03-27 11:32
przez Adacho
Polecam. Super osrodek. Opieka fantastyczna. Przemile Panie opiekunki. Jestem bardzo zadowolony

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.