DPS LEGENDZIN Nad Strumykiem

Dodany
2016-05-08 16:06
przez aniutek
NIE POLECAM 2650 zł pytam za co oszuści brak fachowości i kultury to co proponują w ofercie odbiega daleko od realiów
Moja Mama była tylko 6 tygodni i o mało nie przepłaciła życiem
Brud w pokojach, korytarzach ,łazienki bez ogrzewania, kafle z pleśnią na fugach, jedzenie najtańsze wszyscy są traktowani jakby byli cukrzykami, opieka bez przeszkolenia, może starająca się ale wykonująca swoja prace za grzechy. Sprzęt medyczny wózki np bez podnóżek pytając dlaczego mama jest na takim wózku wożona to brzmi odpowiedz właściciela bo inni sie obijają o jej wózek mama jest transportowana jak worek ziemniaków i oni nie widza problemu, pościel zamiast dla osób lezących kołdry czy poduszki o wypełnieniu naturalnym pierzem, czy półpuchem, puchem , wełna to były i są najtańsze stylonowa kołdra poduszka najtańsza po wieloletnim używaniu kłęby twarde MAMA dostał odleżyn ucha , w całym ośrodku śmierdzi moczem i kałem zapach zabijany chlorem, okna pozabijane i tu pada pytanie moja mama nie ma choroby umysłowej i nie jest osoba chora na Alzheimera i powinna być w pokoju z osobami niepełnosprawnymi a nie chorymi na głowę nie spała po nocach bo te osoby krzyczały , jak była niezadowolona dostawała bez mojej wiedzy leki silne psychotropy BOŻE BY MI ZABRAKŁO ŻYCIA ABY OPISAĆ PAŃSTWU WSZYSTKO,ale już tym zajmują się organy ścigania zastanówcie się zanim oddacie swoja mamę czy tatę czy ciocie do DPS nad strumykiem mam wszystko udokumentowane wierzcie mi dzieje się tam dużo zła
Dodany
2016-05-08 16:15
przez soa
Zgadzam się -Mejsce zle , opiekunowie i derekcja bez poziomu, stan pacjenta pogorszony, utrudniony kontakt wewnetrzny,
Nie polecam.
Dodany
2016-05-08 16:31
przez aniutek
jeszcze taka informacja ,ale to już proponuje Państwu za nim wybierzcie ten dom dla swojego bliskiego to porozmawiajcie 5 minut z właścicielem
okazał się koszmarna osoba, wulgarny jest to niestabilna emocjonalnie osoba, złośliwy, która nie nadaje się w ogóle do pracy z ludźmi, poniża personel, który się go boi, wyzywa krzyczy, na zebraniu z rodzinami pensjonariuszy pokazał, ze nastawiony jest tylko na kasę, w domu nie pracuje żadna wykwalifikowana osoba, brak pielęgniarek,człowiek bez kultury i ogłady, aby pomagać starszym osobom trzeba mieć serce NIE POLECAM

ps. w necie jest kilka filmików osób które miały nieprzyjemność poznania pana dyktatora i ukazały światu nieścisłości i zaniedbania przez ten ośrodek
Dodany
2016-09-20 22:19
przez
podzielam opinie czyli absolutnie nie polecam osoby chetne aby z tym cos zrobic prosze o kontakt kas-was-64
Dodany
2017-03-02 17:09
przez kas-was-64@wp.pl
Kontakt: kas-was-64@wp.pl
Dodany
2017-03-09 22:42
przez Kulka
Prosze o kontakt, mam podobne opinie, kas-was-64 , pisalam do ciebie e-maila ale nie dostalam odpowiedzi,
Dodany
2018-12-03 14:01
przez piter666
Ośrodek czysty, schludny co jest jego atutem - to życzliwość personelu, pracują w nim dobrzy ludzie z wielkim sercem
Dodany
2018-12-03 14:02
przez man1

Z czystym sumieniem polecam Dom Pomocy Społecznej ''Nad Strumykiem'', moja babcia po udarze trafiła tam 8 miesięcy temu, niemówiąca, niechodząca. Teraz potrafi poruszać się przy balkoniku i nawet zaśpiewać
Dodany
2018-12-03 14:03
przez annap
Wczoraj mama odeszła...Do tej pory natomiast, nie miala gorzej niż pod moją opieką. Pozdrawiam - Anna
Dodany
2018-12-03 14:04
przez marco
W DPS znajdują się dwie mi bliskie osoby w bardzo podeszłym wieku. Jedna od pięciu miesięcy, druga od trzech lat. Sam fakt tak długiego pobytu potwierdza dobre warunki oferowane pensjonariuszom. Opinie starszych pań są też pozytywne. Zarówno obsługa, wyżywienie, warunki pobytu są dobre. Polecam tą placówkę
Dodany
2018-12-03 14:05
przez asiulka
Wlaścicielka doświadczona rehablitantka , jest to b. oddana osoba, opieka nad chorymi trwa 24 h. Dom jest przystosowany, więc nie ma mowy a jakiś zaniedbaniach. Sam dom dosć nowy, ładne, przestronne pokoje, duży parking dla odwiedzających. Dojazd dogodny, bardzo dobre , domowe posiłki. Mieszkali tam nasi dziadkowie i byłam b. zadowolona. Szczerze moge ten dom polecić a i cena jest dość przystepna. .
Dodany
2018-12-03 14:06
przez małaa
Z CAŁEGO SERCA MOGĘ POLECIĆ DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ''NAD STRUMYKIEM'' .
WYSOKI STANDARD I PERFEKCYJNA OPIEKA. TO PO PROSTU DOM
Dodany
2018-12-03 14:06
przez wandzia
Jestem zauroczona tym domem opieki, polecam każdemu kto szuka dla swojej bliskiej osoby wyjątkowego miejsca jedynego w swoim rodzaju jestem skłonna stwierdzić, że takiego miejsca nie ma nigdzie w Polsce, niesamowity przepiękny budynek i bajkowy olbrzymi teren robi takie wrażenie ,że zapiera dech w piersiach, alejki do spacerowania z miejscem na grilowanie, przepiękne dęby, i niesamowici ludzie w pełni oddani swojej pracy stworzyli miejsce dla najbardziej wymagających klientów. Polecam obejrzeć bo nie da się opisać tego bajkowego miejsca....
Dodany
2018-12-03 14:07
przez koko7
Dom jest dostosowany do Osob Starszych i ich niepełnosprawności ( winda, zabezpieczenia, poręcze)
Posiada Zezwolenie Wojewody Łódzkiego.
Napisałam, ostatnie zdanie ponieważ, przed wejściem jest tabliczka z informacja i wydaje mi sie, ze każda,,szanująca,, sie Placowka powinna miec coś takiego. Właścicielka przesympatyczna, z ktora jest kontakt i widać ze troszczy sie o Seniorów z sercem.
Panie pielęgniarki i opiekunki znają potrzeby podopiecznych.
Organizowane są zajęcia roznego rodzaju i Święta, które mnie najbardziej oczarowaly.
Wszyscy razem przy stole, jak duża rodzina.
Dom z sercem i profesjonalizmem
Dodany
2019-01-17 12:56
przez Kamilek
Styczność miałem tylko z domem opieki https://www.domsenioraczestochowa.pl/ i bardzo przypadł mi do gustu personel tam pracujący oraz to ile znajduje się tam sprzętu ułatwiającego najprostsze czynności osobom starszym.
Dodany
2019-08-17 16:34
przez Kulka
Dziwna sprawa, te otatnie 6 bardzo dobrych opinii było dodanych tego samego dnia i w ciągu tylko 7 min . Wiarygodność tych opinii jest bardzo wątpliwa....Opinie negatywne natomiast były dodane y różnym czasie. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie podzielam dobrych opinii, ja i moja rodzina możemy napisać książkę na ten temat.
Dodany
2019-08-18 00:54
przez aniutek
Dokładnie to samo mogę powiedzieć co jest napisane wyżej , dobre opinie napisane są przez właścicieli, i jeszcze raz NIE POLECAM i zapraszam do rozmowy tych wszystkich zadowolonych , rehabilitacja ha ha , moja Mama o mało przez zaniedbania tam umarła !!!!! koszmar, syf
Dodany
2021-05-07 18:44
przez No name
Bardzo dobra opieka, przyjazny personel i smaczne wyżywienie. Wszystko zgodne z przedstawioną ofertą. Polecam!
Dodany
2021-11-07 17:53
przez Córka
Bardzo polecam ten ośrodek. Niezwykle przyjazny personel, tata ich wręcz uwielbiał. Bardzo dobre wyżywienie i rodzinna atmosfera.
Dodany
2021-11-14 15:05
przez Syn
Mega sympatyczny personel, świetna lokalizacja i dobry klimat.
Dodany
2022-01-08 17:40
przez Dobra rada
To jest umieralnia nie dom opieki !!! Faszerują prochami tak, że osoba jest praktycznie bezkontaktowa, żeby nie sprawiała problemów! Opieka? Nikt przez 2 tyg się nie potrafił zorientować że osoba ma żółtaczkę co w efekcie doprowadziło do operacji. I co najdziwniejsze tydzień w szpitalu bez przyjmowania tego syfu psychotropów znacznie poprawił kontakt z osobą! Przypadek ???? Pensjonariusz zglasza zle samopoczucie zwiazane z sercem na co odpowiedz jest że osoba jest starsza i zawsze ją cos boli, efekt taki że po 2 dniach trawia w stanie agonalnym do szpitala i umiera !!!!!!!NIE POLECAM! TRZYMAJCIE SIE Z DALA OD TEGO MIEJSCA!!!!!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.