domy opieki do weryfikacji

Dodany
2020-01-10 02:14
przez zdegustowana
z moich doswiadczen wynika , iz domy opieki to wspaniały biznes dla ich włascicieli , Praktycznie zadna kontrola z zwenatrz im niestraszna . Kłamliwe jadłospisy zawsze maja przygotowane na zapleczach , Przeciez niedołezny staruszek sie nie poskarzy , Krzyki wraski , tzw opiekunek , to powszechnosc , nikt nie weryfikuje ich kwalifikacji , podaja leki , zastrzyki kroplówki i jednoczesnie zmieniaja pieluchy starszym osobom . Nikt nie wie jakie leki podaja , bo jest im wszystko jedno , Własciciele tez nie reaguja na nieprawidłowosci bo na kazda kontrole maja wypracowane kłamstwa .
Kazde zwrócene uwagi lub zapytanie koncza stwierdzeniem , jak sie nie podoba to prosze zabrac , To dowodzi ich tylko bezczelnosciarogancji i znieczulicy . W moim odczuciu takie domy nie słuza opiece osób starszych ,Opiekunki i własciciele sa tak bardzo zdemoralizowani A w folderach tak pieknie opisuja o zaletach tych domów
Dodany
2020-01-11 06:31
przez Antek
Uważam że nie wolno szufladkowac wszystkich do jednego worka
Są domy które zasługują na pochwałę i istnieją dla ludzi ; A nie jako maszynki do zarabiania - jak to określiłes powyżej
Mają pozwolenia , przechodzą regularne kontrole ;
Poza tym jeżeli Ty pytasz , a właściciel Ci odpowiada ,, proszę zabrać ,,
- moim skromnym zdaniem dawno z takiego domu powinieneś zabrać bliską osobę....
A może korzystasz z usług domu który nie posiada pozwoleń? Niektórzy ludzie tak robią, bo cena niższa A potem narzekają, płaczą, że brak opieki , zainteresowania ......
LUDZIE KORZYSTAJMY Z DOMOW Z WPISEM ; NIE DAWAJMY ZAROBIC PSEUDOPLACOWKOM
Dodany
2020-02-21 09:11
przez Olgierd W
Zgadzam się
Dlaczego kilka obejrzanych domów przez,, zdegustowana, , wpływać ma na opinie innych .......
Są Domy które zasługują na wyroznienie; są Domy które działają z chęci pomocy drugiemu cowiekowi
Trzeba uważnie patrzeć...
Dodany
2020-04-18 11:29
przez Maria
Pilaszków. Pobyt mojej mamy w domu opiekuńczo - leczniczym zakończył się jej kolejnymi kłopotami leczniczymi. Nie podawano jej leków, choć rozmawiałam o tym z pielęgniarką po zakwaterowaniu mamy w ośrodku. Mama wyszła z domu opieki ze znaczną opuchlizną, utrudniającą jej poruszanie się. Została zarażona gronkowcem. Nie była w stanie korzystać z toalety, ponieważ zakładano jej pampersy. Podawano bez konsultacji z nami środek uspakajający. Zastanawiamy się nad złożeniem sprawy do prokuratury.
Dodany
2021-02-06 05:25
przez zdruzgotana
MNie sie oczy otworzyły , gdy poczytałam opinie o tym domu i zabrałam w koncu z tego domu , Do dzisiaj włascicielka mimo prósb nie zwróciła dokumentacji , pieniedzy , z Jakie maja grzeszki akładanie na przymus pieluch potem okazuje sie , ze osoba ta moze swobodnie korzystac z toalety , tylko , ze jest zamknieta , Leki wydaja osoby , które sprzataja , zmieniaja pieluchy , karmia , choc to na wyrost jest karmia , Najlepiej by siedziała cały dzien przed telewizorem Panie Olgierdzie w prosze mi podac choc jeden Dom zw pisem w zezwolenia , nie gwarantuje jakosci , własciciele tak sie wycwanili , ze maja na wszystko gotowe papiery czy to sanepidu , czy urzedu wojewódzkiego , podam przykład , pozamykane pokoje na cały dzien , bractwo siedzi w tzw salonie cały dzien , kto ma nabrudzic , naw et jak sa łazienki , to kapiele sa w jednej koedukacyjnej dla wszystkich . Jadłospis , ? jaki jadłospis , najwyzej sanepid da zalecenie by go napisac , jaki problem , wszyscy jedza to samo , rano chleb z pasztetem , na obiad martadela z łyzka ziemniaków , potem herbata , i kolacja chleb z dzemem . Kto im co udowodni , ze głodza , na papierze maja inne menu

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.