dom w jakubowicach

Dodany
2012-01-02 23:40
przez antoni
duzo jest opini o jakubowicach wiec piszcie tu
Dodany
2012-01-04 15:55
przez antoni
przez ostatnie pare lat doszlo do bardzo duzych zmian.
Przed paroma laty nie musialem sie z nikim umawiac po prostu przyjechalem i po zadzwonieniu przed brama wpuszczano mnie na teren Hospicjum.Nie bylo zadnach ograniczen moglem poruszac sie swobodnie po osrodku.Obecnie jest to tak zmienione ,zeby ktos cos wiecej nie zobaczyl.
Czytalem duzo opini o tym osrodku i musze powiedziec ,ze poza super  fasada wyglada to tak jak wiekszosc opiniodawcow pisza,a choremu nikt nie uwierzy.
Gdy pani Julia opublikuje ta ksiazke chetnie ja przeczytam,a gdyby ja zekranizowac to bylby film dozwolony od 21 lat .Wniektorych przypadkah obchodza sie tam  chorymi tak jak Stalin czy Hitler z zydami./nie zabijaja/ ale podawaja srodki uspakajajace.
mam nagrany film ktory pokazuje piekne wnetrze tego palacyku i fantastyczne pomieszczenia na dole wraz z kominkiem ,a z drugiej strony osoby wiszace na kszeslach krzyczacychi czekajacych na wybawienie.
Drugi film pokazuje ostatnie odwiedziny bardzo dyplomatyczne z terminem, pokoikiem gdzie mozna spedzic czas z odwiedzana osoba.
chodzi mi tylko o to aby napisac prawde i ostrzec innych.Pozdrawiam
Dodany
2014-11-18 15:46
przez sławek
czy ten dom jeszcze istnieje
Dodany
2018-05-12 17:48
przez mariola57
To Hospicjum w Jakubowicach jeszcze istnieje , organizowane są tam wernisaże, które cieszą się honorowym protektoratem przedstawiciela znaczącego wrocławskiej kurii arcybiskupiej

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.