Dom Seniora AURUM VITAE w Kaletach

Dodany
2023-06-26 12:52
przez Janosik
Dom Seniora AURUM VITAE w Kaletach w województwie śląskim to tak naprawdę maszynka do zarabiania pieniędzy wulgarnej Pani Dyrektor. Jeśli Senior wymaga trochę więcej uwagi - już jest postrzegany jako wariat i problematyczny chcąc usunąć go z w/w domu. Kasują 4500 zł miesięcznie. W kwotę wchodzi tylko nocleg z wyżywieniem. Nie ma tam żadnej opieki - zmiana w nocy pampersa to straszny problem dla opiekunek (są 2 na 30 ludzi) W umowie zapewniają o różnych udogodnieniach, pomoc psychologa w przystosowaniu się, rehabilitacje, zajęcia a tak na prawdę nie ma nic bo wszystko jest dodatkowo płatne. Całodobowa pomoc psychologa to bujda- nie istnieje i nikogo takiego nie mają. Ogólnie przeszkadza im, że człowiek żyje bo liczą się tylko pieniądze. Brawo Pani Dyrektor - fajna maszynka do zarabiania pieniędzy kosztem osób starszych. Odradzam wszystkim ten Dom - nawet największemu wrogowi!
Dodany
2023-06-28 16:57
przez Andrzej
I tak częstokroć to wygląda to dobre miejsca dla osób w miarę dobrym stanie fizycznym. Z reguły nie ma żadnej opieki pielęgniarskiej, opieka lekarska nieosiągalna a pogotowie wzywane w stanie agonalnym.
Dodany
2023-07-20 09:10
przez Anna
Tak, to wszystko prawda. Miałam tam kiedyś tatę. Wyjeżdżałam z kraju i musiałam umieścić go w tym domu. Miał tylko alzheimera ale ruchowo był zaradny, potrafił chodzić i poradzić sobie w łatwych zadaniach. Przyjechałam go odwiedzić po paru miesiącach. Byłam w szoku. Tata już był leżący, nie potrafił się ruszać, wyglądał jak wrak człowieka. Nawet go nie poznałam. A cena wzrosła dwukrotnie bo dostał odleżyn. Jak można tak traktować ludzi? Czym oni są faszerowani? zdrowych ludzi wykańczają?! Tragedia! Odradzam wszystkim!
Dodany
2023-07-28 08:14
przez Dorota
Kilka dni temu odwiedziłam dom seniora, ponieważ chciałam tam umieścić ojca na parę dni. Pani dyrektor stwierdziła, że przyjmują tylko na miesiąc... Zapytałam to co mam zrobić? odpowiedziała, że mam go przypiąć do BUDY!!!
Co za bezczelność! Jak można być takim człowiekiem?!
Dodany
2023-11-24 15:15
przez Jadwiga
Od rana do wieczora pensjonariusze są szpikowani psychotropami !!! Kąpią ich tylko raz w tygodniu. Jeśli ktoś się im postawi, uważają że jest psychiczny i trzeba go leczyć. Takiego seniora szybko chcą się pozbyć bo nie robi to co chcą. Zawiadomcie władze o tym co się tam dzieje. Bo to przekracza już ludzkie pojęcie.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.