dom opieki w warszawie

Dodany
2019-02-20 17:38
przez Elkkka
Witam,
szukam dobrego domu dla mojego Taty (ogólnie dla mnie temat to masakra, ale nie mam wyjścia). Tata zaczął być leżący, początek odleżyn. Zależy mi na domu, gdzie by z nim ćwiczono trochę, bo moim zdaniem ma potencjał, by wydobrzeć jeszcze. ma demencję starczą, nie jest agresywny.
Czy to jest też normalne, że w takim domu wszystko trzeba dowieźć? nawet gąbkę do mycia, kubek z dzióbkiem, wszelkie maści pielęgnacyjne???

Chodzi mi o dom z łóżkami szpitalnymi, dobrą opieką, możliwością jeżdżenia wózkiem, ale niekoniecznie jakieś ogromne luksusy. W cenie takiej od 1600 do 2000 zł.

Bardzo proszę o pomoc
Dodany
2019-02-22 13:46
przez Janusz
Mogę polecić Dom Spokojnej Starości w Kobylce ;
Niedaleko Warszawy ;
My mieszkamy na Bielanach i dojazd zajmuje 20 min ( trasa Toruńska)
W ofercie :
pościel, koce, ręczniki, gąbki do mycia,płyny do golenia , wody po goleniu,maszynki do golenia,płyny do kąpieli,szampony
są dostępne na miejscu ;
Maści pielęgnacyjne trzeba zakupić, jak każdy z nas kupuje do domu ;
Kontakt dostaliśmy od znajomych ,którzy z usług Ośrodka korzystali ok 3 lat temu .
Jesteśmy bardzo zadowoleni ; w ofercie posiadają zajęcia z terapeutą, oczywiście wliczone w cenę opłaty za pobyt ; można podjąć rownierz indywidualne zajęcia z rehabilitacji .
Podaje tel kontaktowy 514 707 372 ;
Razem z żoną pojechaliśmy bez uprzedzenia ; i to Nam spodobało się bardzo, że nie trzeba dzwonić i uprzedzać o swojej wizycie .
pozdrawiam
Janusz Biz
Dodany
2019-02-23 21:45
przez Kaska
A Nowy Dwór Mazowiecki? Nie jest to aż tak daleko od Warszawy a jest tam naprawdę przyzwoita placówka. Mówię o ZOLu Dom Rodzinny. Byłam tam kilkukrotnie u dawnej sąsiadki i warunki naprawdę przyzwoite. Ona na nic się nie uskarżała, mówiła, że dobrze jej tam, że ma dobrą opiekę.
Dodany
2019-02-24 19:21
przez wiola
Mój tata jest w Czosnowie w Złotej Ostoi. My jesteśmy zachwyceni, tata najwyraźniej też, bo mówi że tak dobrze to dawno się już nie miał. Ośrodek leży pod samą Puszczą Kampinoską, jest w pełni dostosowany do osób niepełnosprawbych i opieka jest non stop, co dla nas było bardzo ważne, bo tata cierpi na Alzheimera a lubi wstawać w nocy. Jedzenie też według ścisłej diety, także polecam
Dodany
2019-03-28 15:29
przez Monika
Również polecam Złotą Ostoję w Czosnowie. Moja babcia tam przebywała ostatnie swoje lata po wylewie chociaż nie dawano jej szans na przeżycie roku. Zanim tam trafiła była apatyczna i nawet ręką nie mogła ruszyć i po raz kolejny okazało się że państwowa opieka to tak naprawdę żadna opieka. Niby była rehabilitowana ale czuła się coraz gorzej. Dopiero w złotej ostoi nabrała sił, rumieńców i stała się wesoła i rozmowna. Także nie wahać się! Jeśli chodzi o naszych bliskich to nie warto ryzykować
Dodany
2019-04-07 17:30
przez Joanna
Również polecam Dom Spokojnej Starości przy Sempolowskiej 5 ;
Zakwaterowalismy tu teściowa;
Ośrodek jakich malo; indywidualne podejście do pacjenta .
Domowa atmosfera ;
Co najważniejsze w ofercie są różnego rodzaju zajęcia dla Seniorów.
Mamę zmuszeni byliśmy zabrać z innego ośrodka ;
Tu znalazła spokój i fachową opiekę.


Dodany
2019-05-23 09:15
przez Sebastian
Świetnym miejscem jest Złota Ostoja pod Warszawą w Czosnowie, moja ciocia przebywa tam w cudownych warunkach i możeli liczyć n najlepszą opiekę.
Dodany
2019-10-07 15:50
przez Basia
Też znam Złotą Ostoję gdyż przebywa tak teściowa i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki i warunków. Mają naprawdę przyjazny i serdeczny personel, specjalistów, rehabilitantów, odpowiednio dopasowaną do potrzeb osób schorowanych i starszych kuchnię, piękny ogród, generalnie miejsce warte uwagi.
Dodany
2019-10-28 14:08
przez anita
Bardzo dobry dla tego rodzaju osób będzie dom opieki Złota Ostoja pod Warszawą, Wspaniała obsługa, świetna lokalizacja i naprawdę świetne warunki jak na tego rodzaju miejsca.
Dodany
2020-01-13 19:06
przez dariusz
Polecam Złotą Ostoję. Warto zapytać o miejsca, bo placówka jest na wysokim poziomie i taka której można z czystym sumieniem zaufać.
Dodany
2020-01-16 13:00
przez Johny
Ha ha ha dobry dom w cenie 1600 - 2000 zł Ale ubaw
Dodany
2020-04-14 15:09
przez jula25
Moja Ciotka przebywa w Złotej Ostoi i jest bardzo zadowolona, generalnie nie znam ceny, ale miejsce warte polecenia
Dodany
2020-04-20 12:37
przez Janek
Złota Ostoja będzie bardzo dobrą opcją, mój Ojciec znalazł tutaj naprawdę świetną opiekę i doskonałe warunki. Miejsce warte polecenia

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.