Dom opieki Storczyk w Jaworzu koło Bielska-Białej

Dodany
2018-07-26 19:38
przez BASIA KARPA
Prywatny dom opieki, którego właścicielki -pielegniarki i żony lekarzy widzą tylko pieniądze. Brak serca i profesjonalizmu w opiece nad chorymi, starszymi osobami.
Dodany
2018-07-27 09:45
przez Hania
Sprawdzałam i dom opieki Storczyk ma pozwolenie tylko na 15 osób. Więc jeśli jest więcej niż 15-tu pensjonariuszy i ukrywa się seniorów to, to już sprawa dla organów ścigania!!
Dodany
2018-07-30 19:17
przez Bronia Kolacz
Na pewno jest więcej niż 15 pensjonariuszy. Nawet w sali rehabilitacyjnej pouciskali łóżka. A kto będzie ich teraz sprawdzał jak są świeżo po kontroli. I kto przebije układy lekarskie właścicieli?
Dodany
2018-07-31 16:32
przez Hania
Zebrać dowody i do organów ścigania! Nie bać się śmiało działać!
Dodany
2018-07-31 20:37
przez a
Układ co ma do tego
Skoro łóżka stoją tam gdzie nie powinni
Zgłosić trzeba, zdjęcia.zrobić
Z dowodami muszą się zająć sprawa
Dodany
2019-03-12 18:13
przez Sylwia
Moja babcia byla w Domu Opieki Storczyk i wielokrotnie ja tam odwiedzalam. Opiekunowie byli bardzo mili, wlascicielki zawsze pomocne zarowno dla pensjonarjuszy (widzialam jak jedna z wlascicielek karmila starsza pania) jak i dla rodziny (zawsze znalazly czas zeby rzeczowo porozmawiac i uspokoic). Ciesze sie ze moja babcia mogla spedzic ostatnie miesiace w tak przyjaznym miejscu.
Dodany
2019-05-21 19:57
przez Stokrotka
W ośrodku jest stworzona domowa , ciepła, rodzinna atmosfera.
Kompetentny, specjalistyczny personel zapewnia pełną opiekę w zakresie potrzeb socjalnych,zdrowotnych, opieki pielęgniarsiej i lekarskiej.
Dodany
2019-05-21 20:07
przez Adaś
Z całego serca polecam ośrodek. Opiekunowie cechują się bardzo przyjaznym nastawieniem do seniorów, przy czym tworzą niezwykle rodzinną atmosferę. Widać w nich ponadto niezwykłe zaangażowanie i serce, jakie wkładają wykonując swój zawód. Ośrodek zapewnia wszelkie potrzeby socjalne oraz zdrowotne.
Dodany
2019-05-21 20:27
przez Wnuczka
Odwiedzałam moja babcie w tym ośrodku. Panie pielęgniarki przemiłe, chętne do każdej pomocy. Czuć rodzinna atmosferę w tym ośrodku.
Serdecznie polecam z rodzina.
Dodany
2019-05-21 22:27
przez Stefan231231
Polecam ten dom opieki. Bardzo miły i przyjazny dla pensjonariusza i jego rodziny personel. Panie kierowniczki to bardzo sympatyczne pomocne kobiety .Czysto, schludnie plus profesjonalna opieka pielęgniarsko-medyczna.
Dodany
2019-05-22 14:35
przez Elżbieta
Troskliwa opieka, profesjonalizm pracowników i współpracujących lekarzy, komfortowe warunki pobytu i przede wszystkim - ogromne serce osób prowadzących dom opieki "Storczyk" sprawiają, że decyzja o pobycie bliskich w domu opieki staje się dużo łatwiejsza. Serdecznie polecam!
Dodany
2019-05-22 15:44
przez Krystyna
Rodziny, które tak bardzo wiedzą jak opiekować się osobami starszymi to uważam, że nie powinni oddawać swoich bliskich do domów opieki. Nie potrafią wykazać szacunku do pielęgniarek i opiekunów medycznych, a oni wykonują ciężką pracę. Byłam kilka razy w domu opieki „STORCZYK” i widziałam tam różnych pacjentów, są tam również ciężkie przypadki, mają tam bardzo dużo pracy a mimo wszystko opiekunowie i pielęgniarki zawsze znajdą czas, aby przekazać informację i spokojnie porozmawiać. Mają w sobie bardzo dużo empatii, pomimo że mają dużo pracy zawsze wszystkich witają z uśmiechem. Czuwają przy pacjentach w dzień i w nocy. Zawsze okazują troskę, zaufanie i mają bardzo dobry kontakt z pacjentami. Z całego serca polecam ten dom opieki.
Dodany
2019-05-22 23:34
przez Adam
Moja mama juz kolejny rok spędzi kilka tygodni w tym domu opieki , podczas naszego wyjazdu na urlop . Jest osobą sprawną fizycznie i psychicznie ale ze względu na wiek boimy się ją samą zostawić na tak dlugo w domu . Kompetentni opiekunowie , domowa atmosfera , przytulne pokoje . Polecam
Dodany
2021-04-07 08:51
przez córka pensjonariuszki
Dziękuję za opiekę. W tak trudnym czasie, w czasie pandemii, po prawie roku zamknięcia zastałam mamę uśmiechniętą i zadbaną. Teraz z nowu tylko przez szybę, ale wiem że krzywda się jej nie dzieje. Zrówno kierownictwo jak i opiekunowie bardzo się starają aby stworzyć miłą i rodzinną atmosferę.
Dodany
2021-11-10 10:18
przez M. kopacz
Jestem bardzo zadowolona z opieki. Tatuś jest wymagający ale dobrze się czuł w tym ośrodku. Do końca swoich dni miał opiekę na wysokim poziomie.
Dom opieki godny polecenia.
Dodany
2022-02-05 23:36
przez Medyczny
Dno i kilometr mułu. Strzeżcie się ludzie od tego nibydomu opieki. Zwykła umieralnia, właściciele mają tylko pieniądze przed oczami, nie interesuje ich w ogóle los swoich pacjentów (a to lekarze....).
Reasumując, jak chcecie żeby Wasz dziadek/babcia itd byli bezpieczni, wybierzcie inny dom opieki.


Dodany
2022-02-07 12:20
przez Całodobowy Dom Opieki Storczyk
,, Zwykła umieralnia" ? Jako jedyny podmiot w regionie przyjmujemy pensjonariuszy w stanie bardzo ciężkim, z sondą, z założonym PEG, z porażeniami, często nieprzytomych z respiratorami. Mają zapewnioną opiekę do końca swoich dni. Z opini rodzin, które umieszczają u nas swoich bliskich wynika, że inne podobne ośrodki odmawiają przyjęcia takich osób. Dużo łatwiej jest opiekować się osbami, które są w dobrej formie fizycznej i psychicznej.
W naszym Domu przebywają również pensjonariusze i tacy, którzy pomimo swoich problemów zdrowotnych cieszą się każdym kolejnym dniem.
Dodany
2022-02-07 20:12
przez Ratowniczka
W tak trudnych dla wszystkich czasach , pisać o domach opieki , że to umieralnie to jak bluźnierstwo. To jak w takim razie nazwać szpitale , tam się ludzi leczy a w domach opieki mają oni spędzić swoje ostatnie dni mając całodobową opiekę , której nie zapewni im rodzina .

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.