Dom opieki społecznej Osieczna wielkopolskie

Dodany
2013-11-02 20:29
przez Staszek
Serdecznie polecam ten dom opieki, warunki są bardzo dobre, co ważne mają domowe jedzenie ( nie wydzielają porcji), miłą atmosfera, a ludzie traktowani są jak w rodzinie, mama już nawet nie chce wracac do domu, też mi zależało jak wszystkim żeby mama miała dobrze bo tyle się słyszy o różnych ośrodkach ale ten jest znakomity jeszcze raz polecam 
Dodany
2013-11-05 17:35
przez GOSC
Również polecam działają od niedawna ale życzyłabym sobie żeby wszystkie starsze osoby miały tak dobrze jak tam
Dodany
2013-11-13 15:50
przez Gosia
Takie domy sie ceni rowniez serdecznie polecam
Dodany
2013-11-19 18:52
przez Szukam domu opieki
Witam. A ja mam takie pytanie, a mianowicie czy odwiedziny trzeba zapowiadac albo są jakieś okreslone godz odwiedzin bo jest to tez dosc istotna rzecza ? Pozdrawiam
Dodany
2013-11-20 10:38
przez Ela
Z odwiedzinami czy nawet obejrzeniem ośrodka nie ma zadnych problemow, mozna o kazdej porze nawet w porze posilkow jezeli ktos chcialby widziec jakie jest jedzenie nie trzeba dzwonic pozdrawiam i polecam
Dodany
2013-11-22 16:24
przez Jola
Ostatio przeczytalam tu na forum opinie o domu opieki Alpinia, dzisiaj bylam ogladac, juz jak wjechalismy z mezem to spodobalo nam sie jak sobie staruszki spacerowaly, w środku faktycznie czysto bez przykrych zapachow nawet zamienilam kilka slow z dwoma paniami mieszkajacymi tam i naprawde sa zadowolone ze wszystkiego mowily ze personel i szefostwo sympatyczne i wesole i traktowani sa bardzo dobrze wiec postanowilam w poniedzialek zawiezc mame i jestem bardzo dobrej mysli pozdrawiam
Dodany
2013-12-14 19:51
przez Waldek
Witam rowniez polecam mama od tygodnia tam mieszka jest bardzo zadowolona zgadzam sie co do pysznego jedzenia oraz braku przykrych zapachow, fajna atmosfera wszyscy sa zaprzyjaznieni, naprawde dom o wysokim standardzie
Dodany
2014-03-10 13:45
przez ja
No no co za bzdury napisane przez ta sama osobe prawde ludzie pisza w watku wyzej a dodam ze nawet wlascielka kogos nie lubi to zabrania odwiedzac np praktykantom lub bylym praconikom, a poza tym osrodek swieci pustkami znaczy ze cos nie tak
Dodany
2014-11-17 17:14
przez maja
i co jest prawda a co nie?
Dodany
2018-10-01 18:23
przez opiekun
A co odwala właścicielka? Ja myslałam ze dom opieki społecznej to jest państwowy a nie prywatny. Coś bliżej bo chciałam tam o prace pytac.
Dodany
2019-05-04 11:22
przez Piotr
Nie polecam ośrodka alpinia w Osiecznie tam opiekunki bija pensjonariuszy sam bylem swiadkiem.pracuja tam niewykfalifikowane osoby prosto z ulicy
Dodany
2019-08-10 20:42
przez antek
Syf i ubustwo zero opieki
Dodany
2019-10-28 15:46
przez Kasia
Nie zgodzę się z wypowiedziami powyżej. Na prawdę dom opieki na wysokim standardzie. Porządek, a przede wszystkim Panie maja duzo serca i cierpliwosci do osob starszych w przeciwieństwie do innych Domow Opieki. Szczerze polecam !
Dodany
2020-04-08 10:10
przez

Szanowni Pani Dyrektor i kochane Panie opiekunki, z okazji świąt Wielkiej Nocy przesyłamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Korzystamy również z okazji, aby jeszcze raz podziękować Wam za wspaniałą opiekę, pełną szacunku, cierpliwości i serdeczności dla mojej mamy i babci moich dzieci. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i życzymy zdrowia i spokoju
Dodany
2023-06-12 23:00
przez Odwiedzający
Szkoda, że nie ma odwiedzin od poniedziałku do czwartku a te weekendowe trzeba zapowiadać. To trochę dziwne... i daje do myślenia... Opiekunek zdecydowanie za mało. Dwie panie opiekunki na 30 pensjonariuszy? Zdecydowanie za mało.
Dodany
2024-01-21 12:02
przez Ala
Ja znam dps-y gdzie na o wiele więcej osób są tylko 2 opiekunki i nikt nie chce tego zmienić :-( a opiekunowie naprawdę są potrzebni...

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.