Czy istnieje jakakolwiek placówka ZOL na NFZ gdzie jest normalnie?

Dodany
2018-05-16 14:55
przez maggie
Czy takie coś w ogóle istnieje w Polsce? Czytam forum i jestem coraz bardziej przerażona.
Dodany
2018-07-17 18:52
przez córka Seniora
Zależy co oznacza "normalnie". Dla rodziny jest to zupełnie co innego niż dla personelu, a tym bardziej dla zarządu.
Dla zarządu oznacza jak najtaniej - przecież chodzi o dochód - odpowiedź jest: TAK.
Dla personelu jak najmniej pracy, przy jak najmniej wymagających pacjentach - odpowiedź: bywa, że TAK.
Dla chorego i jego rodziny to warunki domowe, czułość, cierpliwość, dbałość o higienę osobistą i komfort psychiczny, zajęcia/rehabilitacja dla naszego bliskiego (i to wszystko w jednym pakiecie) - osobiście nie znam i nie słyszałam o takim ZOL-u, a informacje osób pracujących w takich placówkach tylko mnie w tym utwierdzają - czyli NIE MA!!!
I to jest przykre, bo chce się zaufać w tak bardzo trudnej sytuacji dla rodziny, a ZOL daje same rozczarowania.
Dodany
2021-08-22 15:19
przez
Nieprawda. Wiele osób poleca ZOL w Gdańsku przy Fromborskiej.
Dodany
2022-04-03 19:47
przez Natka
Jest w Krakowei zol serdeczna troska, jest polecany ale czeka sie rok na miejsce, rzepakowa jest najladniejszym adresem, złota jesien to rudera z zewnatrz, reszty nie widzialam, dla chorych z alzheimerem polecano mi zol w proszowicach.
Dodany
2023-09-10 21:10
przez graga
Serdeczna troska to dno dna. Moja ciocia tam leżała. Zdecydowanie nie polecam

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.