Urlop DPS

Dodany
2020-07-22 11:36
przez Mieszkaniec
Dzisiaj jako pierwszy mieszkaniec jadę na urlop Warunek przed powrotem muszę wykonać na własny koszt testu SARS-COV-2 met.RealTime RT-PCR
koszt 495zł
Dodany
2020-08-09 11:39
przez ona
super ze jedziesz na urlop ale wielka niesprawiedliwościa jest że za taki test musisz sam zaplacić z wlasnej kieszenie za takie cos to powinien placic jak juz cos narodowy fundusz zdrowia nie dosc ze na skladki zdrowotne odciagają z renty i emerytury to jeszcze placic sobie prywatnie za jakies testy,wielu innych mieszkanców chciało by wyjechac ale dlaczego maja placic to juz przechodzi ludzkie granice a wogóle to ile oni maja zamiar tak mieszknców takich placówek trzymac w zamknieciu to sprzeczne z prawem pozatym inni ludzie normalnie poruszaja sie po sklepach i miescie telewizja i prasa powinna zajac sie wkoncu tym tematem bo tak nie mozna traktowac ludzi
Dodany
2020-08-16 15:29
przez Mieszkaniec
MYŚLĄ CHYBA ŻE BIEGAM PO SKLEPACH I LIŻE KLAMKI
Fajnie że pracownicy nie muszą wykonywać testów po powrocie z urlopów wystarczył jeden w marcu wszyscy zdrowi Ja siedzę pod namiotem nad jeziorkiem z kilkoma znajomymi z dala od ludzi personel lata po świecie bawi sie jedna opiekunka pojechała na urlop za granice druga dzwoni i mówi jestem nad morzem tyle ludzi że niema gdzie ręcznika rozłożyć Zastanawiam sie czy nie lepiej zostać bezdomnym iść pod most niż odbywać wyrok za to że jestem niepełnosprawny Rzecznik praw obywatelskich wstawił sie za więźniami że przez covid są nieludzko traktowani brak przepustek i widzeń za mieszkańcami nikt sie nie wstawi PRZECIEŻ MAJĄ CO JEŚĆ KRZYWDA IM SIE NIE DZIEJE dostaliśmy dożywocie za to że jesteśmy najsłabsi i niepełnosprawni trzeba nas izolować dla bezpieczeństwa tak jak kiedyś żydów w gettach
Dodany
2020-08-26 21:08
przez Mieszkaniec
Dzisiaj jako pierwszy mieszkaniec jadę na urlop Warunek przed powrotem muszę wykonać na własny koszt testu SARS-COV-2 met.RealTime RT-PCR
koszt 495zł
Kilka dni temu tel z DPS że nie muszę robic testu na własny koszt dom wystąpił z wnioskiem do sanepidu o przeprowadzeniu badania dla powracającego mieszkańca do domu Test przeprowadzony za DARMO jestem już w DPS od dziś wkurzam personel nie rodzinę obcy32@op.pl
Dodany
2020-08-27 09:29
przez Jadzia
Czyli jednak można w tym kraju coś ugrać. Dobrze wiedzieć bo ja też wybieram się od soboty na urlop nad morze z córką, a mieszkam w DPS. Dobrze śledzić to forum. Pozdrawiam. Jadzia

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.