Nieszczepiony senior w domu opieki

Dodany
2021-11-24 14:16
przez Katarzyna Krążała
Mam bardzo ważne pytanie dotyczące przyjęcia osoby starszej, samodzielnej umysłowo i fizycznie do domu opieki bez szczepienia na covid. Moja mama jest zagorzałym antyszczepionkowcem i chcę się dowiedzieć co wówczas kiedy senior nie jest szczepiony.
Czy od razu jest odrzucany jako potencjalny pensjonariusz czy niektóre domy przyjmują takie osoby?
Dodany
2021-12-08 15:56
przez Weronika
I naprawdę nie da się seniorce wytłumaczyć, ze szczepienia dziś to konieczność? Nie pojmuję ludzi, którzy odmawiają szczepień. Wystarczy spojrzeć co się wokół nas dzieje...
Dodany
2021-12-08 20:58
przez
Ludzie umierają, a ciemnogród nadal swoje. Ręce opadają...
Dodany
2021-12-09 15:45
przez K.J
To prawda. A najgorsze jest to, że tym antyszczepionkowcom niczego nie da się przetłumaczyć...
Dodany
2024-03-02 19:33
przez ELI
Jestescie w bledzie,po pierwsze to nie sa szczepionki na covid to byl experyment med i to jest bron bioligiczna nie wid icie ile osob nagle umiera wokol was czy trzeba byc tak slepym wystarczy zaglebic sie w temat,jak ludzie choruja i umieraja,jak skladajs oskarzenia do Sadow o zniszczenie zdrowia,a wreszcie sa oskarzenia o ludobojstwo wy zadufani w sobie oskarzyciele z klapka na oczach

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.