Dziekuję!

Dodany
2016-09-08 15:09
przez Wacław Steciuk
Dziękuję portalowi www.domyopieki.pl za jego istnienie. Jestem osobą 67- letnią, która wbrew pozorom potrafi jeszcze poruszać się w wirtualnym świecie i chciałbym gorąco podziękować twórcom tej strony za działalność. Jest tu dla mnie tyle ważnych i ciekawych informacji, że od pewnego czasu portal stal się moją stałą lekturą. Swego czasu sam przebywałem w domu spokojnej starości. Był to pobyt krótkotrwały. Mam stamtąd mile wspomnienia, opieka była naprawdę dobra, poznałem tam wiele osób, z którymi utrzymuję kontakt do dziś. Nawet podkochiwałem się w jednej z pań pensjonariuszek, ale byłem zbyt nieśmiały, żeby się ujawnić. W każdym razie chciałbym zaapelować do seniorów- nie bójcie się domów opieki, to naprawdę dobre miejsca do spędzenia Jesieni życia. Osobiście sam postanowiłem teraz znaleźć taki dom, żeby nie być sam. Poszukiwania trwają, mam nadzieję, że mi się uda. Powodzenia Kochani.
Dodany
2016-09-09 15:24
przez T
Proszę skorzystać z bezpłatnej pomocy naszego Centrum Doradztwa w wyborze Domu Opieki- chętnie pomożemy.
Dodany
2016-10-21 13:39
przez Wacław Steciuk
Dziękuję serdecznie za chęć pomocy, jednak zamieszkałem już w odpowiednim domu, poleconym mi przez moją ukochaną znajomą. Jest mi tu bardzo dobrze, (a i emerytury trochę zostaje). Dziękuję Bogu za tak piękną starość. Pozdrawiam wszystkich.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.